Sodniki: | Klaneček Žan (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Pintarić Zlatko (2. pomoč) |
Delegat: | Svetko Klemen |
Št. gledalcev: | 15 |
Jarenina | |||
---|---|---|---|
Z |
ONŠ Hajdina | 0 : 6 | Jarenina |
Z |
Jarenina | 6 : 1 | Šmartno 1928 |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 1 | Jarenina |
P |
Jarenina | 0 : 4 | Šampion |
P |
Miklavž | 1 : 0 | Jarenina |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Miklavž | 1 : 5 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Vipoll Veržej | 2 : 3 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 0 | NŠ Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarenina | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | ||
Rudar Velenje | 9 | 5 | 1 | 3 | 27 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Jarenina | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | ||
Rudar Velenje | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Jarenina | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | ||
Rudar Velenje | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 |
21/22 | 15.krog | Lenart v Slovenskih goricah, RŠC Polena, Lenart - igrišče z UT, 03.04.2022, ob 14.00 | Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 12.09.2021, ob 14.30 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 1:3 | (1:1) |
20/21 | 2.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 05.09.2020, ob 10.00 | Jarenina | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) |
18/19 | 20.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 07.04.2019, ob 14.00 | NK Jarenina | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 10.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 13.10.2018, ob 13.30 | NK Jarenina | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 1.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 18.08.2018, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 8:2 | (4:0) |
17/18 | 20.krog | Jarenina, Športni park Jarenina, 14.04.2018, ob 15.00 | Norka GT Jarenina | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 14.00 | NK Norka GT Jarenina | - | Rudar Velenje | 3:2 | (2:2) |
17/18 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 30.09.2017, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Jarenina | 6:0 | (2:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Jarenina | 1 : 3 | Rudar Velenje |
MB Tabor | 3 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Šmartno 1928 | 2 : 2 | Nafta 1903 |
Krško | 12 : 0 | ONŠ Hajdina |
NŠ Dravograd | 1 : 2 | Vipoll Veržej |
Šampion | 2 : 0 | Miklavž |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Šampion | 11 | 30 | |
2 | Rudar Velenje | 11 | 30 | |
3 | Krško | 11 | 25 | |
4 | MB Tabor | 11 | 18 | |
5 | Jarenina | 11 | 17 | |
6 | Miklavž | 11 | 16 | |
7 | Vipoll Veržej | 11 | 15 | |
8 | NŠ Dravograd | 11 | 11 | |
9 | Kety Emmi Bistrica | 11 | 9 | |
10 | Nafta 1903 | 11 | 7 | |
11 | ONŠ Hajdina | 11 | 7 | |
12 | Šmartno 1928 | 11 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niki Radovič | 12 |
2. | Alen Romih | 11 |
3. | Jure Zupan | 8 |
4. | Adam Marcen | 7 |
Jan Patrik Gabrovec | 7 | |
6. | Elmir Avdić | 6 |
Maj Drobne | 6 | |
val Mihalič Rader | 6 | |
9. | Žiga Ozbetič | 4 |
Žan Grandošek | 4 | |
Aljaž Verlak | 4 | |
Luka Schöndorfer | 4 | |
Alen Vertačnik | 4 | |
Matic Donša | 4 | |
Amadej Škraban | 4 | |
Nik Jančič | 4 | |
Timotej Jagodič | 4 | |
18. | Mirza Šljivar | 3 |
Domen Marinič | 3 | |
Alen Omerović | 3 |