Sodniki: | Romih Marko (glavni sodnik), Kolman Mark (1. pomoč), Lončar Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Bezjak Zvonko |
Št. gledalcev: | 40 |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
ONŠ Hajdina | 2 : 4 | NŠ Dravograd |
N |
NK Šampion | 1 : 1 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 0 : 2 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 5 : 1 | ONŠ Hajdina |
Z |
ONŠ Hajdina | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
NŠ Dravograd | |||
---|---|---|---|
Z |
ONŠ Hajdina | 2 : 4 | NŠ Dravograd |
Z |
NŠ Dravograd | 2 : 0 | NK Vipoll Veržej |
N |
NK Brežice 1919 | 1 : 1 | NŠ Dravograd |
Z |
NŠ Dravograd | 2 : 0 | NK Jarenina |
P |
Rudar Velenje | 4 : 1 | NŠ Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | ||
NK Koroška Dravograd | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | ||
NK Koroška Dravograd | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
NK Koroška Dravograd | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 |
21/22 | 14.krog | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 26.03.2022, ob 13.00 | NŠ Dravograd | - | ŠD Hajdina | 4:0 | (2:0) |
21/22 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 04.09.2021, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | NK Koroška Dravograd | 2:3 | (1:2) |
20/21 | 6.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 04.10.2020, ob 13.30 | NŠ Dravograd | - | ŠD Hajdina | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 27.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 25.05.2019, ob 15.30 | ONŠ Hajdina | - | NK Koroška Dravograd | 2:4 | (1:1) |
18/19 | 18.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 24.03.2019, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | NK Koroška Dravograd | 0:4 | (0:1) |
18/19 | 9.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 07.10.2018, ob 13.30 | NŠ Dravograd | - | ŠD Hajdina | 1:0 | (0:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
NK MB Tabor | 1 : 0 | NK Šampion |
NK Kety emmi Bistrica | 2 : 0 | NK Brežice 1919 |
Rudar Velenje | 5 : 0 | Nafta 1903 |
NK Vipoll Veržej | 1 : 1 | NK Jarenina |
ONŠ Hajdina | 0 : 4 | NŠ Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 56 | |
2 | NŠ Dravograd | 27 | 54 | |
3 | NK Šampion | 27 | 50 | |
4 | NK MB Tabor | 27 | 42 | |
5 | NK Jarenina | 27 | 40 | |
6 | NK Vipoll Veržej | 27 | 37 | |
7 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 36 | |
8 | Nafta 1903 | 27 | 35 | |
9 | ONŠ Hajdina | 27 | 18 | |
10 | NK Brežice 1919 | 27 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sandro Jovanović | 21 |
2. | Žiga Sojč | 14 |
Luka Jelen | 14 | |
Matic Donko | 14 | |
5. | Marcel Blaj | 13 |
Nejc Čavnik | 13 | |
7. | Aljaž Založnik | 12 |
Armin Kahvedžić | 12 | |
9. | Aljaž Košti | 11 |
Uroš Kondić Mitrović | 11 | |
11. | Teo Toth | 10 |
Siniša Petrušić | 10 | |
Dominik Toplek | 10 | |
14. | Lovro Koščak | 9 |
Luka Filipović | 9 | |
Tilen Veber | 9 | |
17. | Matjaž Smolko | 8 |
Gal Dvoršak | 8 | |
Žak Medved | 8 | |
Kevin Nedeljko | 8 |