Sodniki: | Gabor Iva (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Kovačič Darjan (2. pomoč) |
Delegat: | Črnko Petra |
Št. gledalcev: | 50 |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
P |
NK Brežice 1919 | 4 : 0 | Nafta 1903 |
P |
Nafta 1903 | 0 : 5 | NK Jarenina |
P |
Rudar Velenje | 8 : 2 | Nafta 1903 |
P |
Nafta 1903 | 0 : 2 | NK Šampion |
P |
NK MB Tabor | 2 : 0 | Nafta 1903 |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
ONŠ Hajdina | 2 : 4 | NŠ Dravograd |
N |
NK Šampion | 1 : 1 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 0 : 2 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 5 : 1 | ONŠ Hajdina |
Z |
ONŠ Hajdina | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Lendava 1903 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
ŠD Hajdina | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Lendava 1903 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||
ŠD Hajdina | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 |
21/22 | 15.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 06.04.2022, ob 14.30 | ONŠ Hajdina | - | ND Lendava 1903 | 1:6 | (1:3) |
21/22 | 4.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 29.09.2021, ob 14.00 | Nafta 1903 | - | ŠD Hajdina | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 8.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | ŠD Hajdina | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 22.krog | Lendava, Športni park Lendava, 20.04.2019, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | ŠD Hajdina | 2:2 | (1:1) |
18/19 | 16.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 18.11.2018, ob 12.00 | ONŠ Hajdina | - | ND Lendava 1903 | 2:5 | (1:2) |
18/19 | 7.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 22.09.2018, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | ŠD Hajdina | 2:0 | (1:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 2 : 0 | ONŠ Hajdina |
NK Šampion | 6 : 0 | NK Vipoll Veržej |
NŠ Dravograd | 9 : 1 | NK Brežice 1919 |
NK Jarenina | 0 : 0 | NK Kety emmi Bistrica |
Rudar Velenje | 3 : 0 | NK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 56 | |
2 | NŠ Dravograd | 27 | 54 | |
3 | NK Šampion | 27 | 50 | |
4 | NK MB Tabor | 27 | 42 | |
5 | NK Jarenina | 27 | 40 | |
6 | NK Vipoll Veržej | 27 | 37 | |
7 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 36 | |
8 | Nafta 1903 | 27 | 35 | |
9 | ONŠ Hajdina | 27 | 18 | |
10 | NK Brežice 1919 | 27 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sandro Jovanović | 21 |
2. | Žiga Sojč | 14 |
Luka Jelen | 14 | |
Matic Donko | 14 | |
5. | Marcel Blaj | 13 |
Nejc Čavnik | 13 | |
7. | Aljaž Založnik | 12 |
Armin Kahvedžić | 12 | |
9. | Aljaž Košti | 11 |
Uroš Kondić Mitrović | 11 | |
11. | Teo Toth | 10 |
Siniša Petrušić | 10 | |
Dominik Toplek | 10 | |
14. | Lovro Koščak | 9 |
Luka Filipović | 9 | |
Tilen Veber | 9 | |
17. | Matjaž Smolko | 8 |
Gal Dvoršak | 8 | |
Žak Medved | 8 | |
Kevin Nedeljko | 8 |