Sodniki: | Dvoršak Matic (glavni sodnik), Založnik Vito (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč) |
Delegat: | Kusič Gojko |
Št. gledalcev: | 120 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
N |
Rudar Velenje | 2 : 2 | NK Šampion |
Z |
NK MB Tabor | 0 : 3 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 8 : 2 | Nafta 1903 |
N |
NK Kety emmi Bistrica | 0 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 4 : 1 | NŠ Dravograd |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
ONŠ Hajdina | 2 : 4 | NŠ Dravograd |
N |
NK Šampion | 1 : 1 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 0 : 2 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 5 : 1 | ONŠ Hajdina |
Z |
ONŠ Hajdina | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 6 | 5 | 0 | 1 | 23 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
21/22 | 16.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 10.04.2022, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 8:0 | (4:0) |
21/22 | 5.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 18.09.2021, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:4) |
20/21 | 1.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 29.08.2020, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 19.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 30.03.2019, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 6:0 | (4:0) |
18/19 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 04.11.2018, ob 12.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.09.2018, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 2:3 | (2:3) |
5. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 5 : 3 | NK Brežice 1919 |
NK Jarenina | 1 : 1 | NŠ Dravograd |
Rudar Velenje | 2 : 3 | ONŠ Hajdina |
NK Šampion | 0 : 0 | NK Kety emmi Bistrica |
NK Vipoll Veržej | 1 : 3 | NK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 56 | |
2 | NŠ Dravograd | 27 | 54 | |
3 | NK Šampion | 27 | 50 | |
4 | NK MB Tabor | 27 | 42 | |
5 | NK Jarenina | 27 | 40 | |
6 | NK Vipoll Veržej | 27 | 37 | |
7 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 36 | |
8 | Nafta 1903 | 27 | 35 | |
9 | ONŠ Hajdina | 27 | 18 | |
10 | NK Brežice 1919 | 27 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Sandro Jovanović | 21 |
2. | Žiga Sojč | 14 |
Luka Jelen | 14 | |
Matic Donko | 14 | |
5. | Marcel Blaj | 13 |
Nejc Čavnik | 13 | |
7. | Aljaž Založnik | 12 |
Armin Kahvedžić | 12 | |
9. | Aljaž Košti | 11 |
Uroš Kondić Mitrović | 11 | |
11. | Teo Toth | 10 |
Siniša Petrušić | 10 | |
Dominik Toplek | 10 | |
14. | Lovro Koščak | 9 |
Luka Filipović | 9 | |
Tilen Veber | 9 | |
17. | Matjaž Smolko | 8 |
Gal Dvoršak | 8 | |
Žak Medved | 8 | |
Kevin Nedeljko | 8 |