Sodniki: | Šalehar Mitja (glavni sodnik), Podboršek Blaž (1. pomoč), Tošić Dragan (2. pomoč) |
Delegat: | Fatur Branko |
Št. gledalcev: | 100 |
Ilirija 1911 Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
NK Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Z |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 8 : 1 | Elta Izola |
Z |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 3 : 0 | Slovan |
Z |
Roltek Dob | 0 : 1 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Z |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 5 : 0 | NK Sava Kranj |
NK Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
Z |
Slovan | 0 : 2 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
NK Brinje Grosuplje | 2 : 1 | Roltek Dob |
Z |
NK Sava Kranj | 1 : 2 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
NK Brinje Grosuplje | 5 : 2 | Šenčur |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 |
17/18 | 27.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 13.00 | NK Brinje Grosuplje | - | ND Ilirija | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.10.2017, ob 15.00 | Ilirija 1911 Extra-Lux | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:2 | (1:1) |
17/18 | 3.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 27.08.2017, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | ND Ilirija | 4:4 | (1:1) |
16/17 | 25.krog | Grosuplje, ŠP Brinje glavno igrišče, 14.05.2017, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | ND Ilirija | 5:3 | (2:2) |
16/17 | 10.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 16.10.2016, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:1) |
16/17 | 1.krog | stadion Ilirija - naravna trava, 21.08.2016, ob 17.30 | Ilirija 1911 Extra-Lux | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (0:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 0 : 2 | ND Bilje |
Brda | 1 : 0 | Šenčur |
Slovan | 1 : 1 | ND Primorje |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 4 : 2 | NK Brinje Grosuplje |
Elta Izola | 0 : 5 | NK Sava Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 Extra-Lux | 27 | 72 | |
2 | NK Brinje Grosuplje | 27 | 71 | |
3 | ND Bilje | 27 | 40 | |
4 | NK Sava Kranj | 27 | 40 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 39 | |
6 | Brda | 27 | 34 | |
7 | Šenčur | 27 | 31 | |
8 | ND Primorje | 27 | 31 | |
9 | Slovan | 27 | 25 | |
10 | Elta Izola | 27 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Erwin Tiganj | 28 |
2. | Lan Žibert | 27 |
3. | Primož Potočar | 19 |
Jaka Cimerman | 19 | |
5. | Thomas Breganti | 16 |
6. | Toni Tomić | 12 |
Tim Idrizi | 12 | |
8. | Aljaž Puc | 11 |
9. | Florgent Rexhepi | 10 |
Jan Lenič | 10 | |
Jure Bužinel | 10 | |
12. | Klavdij Šmid | 9 |
Klemen Kolar | 9 | |
Žan Humar | 9 | |
15. | Žan Bešir | 8 |
Jernej Štolfa | 8 | |
Miha Černe | 8 | |
Jakob Hočevar | 8 | |
19. | Kristjan Brnot | 7 |
Andraž Einsiedler | 7 |