Sodniki: | Medvešček Blaž (glavni sodnik), Žnidaršič Žiga (1. pomoč), Zupan Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 20 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 10 : 0 | Jadran Dekani |
Z |
Brinje Grosuplje | 5 : 3 | Ilirija 1911 Extra-Lux |
P |
Roltek Dob | 3 : 0 | Brinje Grosuplje |
N |
Brinje Grosuplje | 0 : 0 | ND Bilje |
Elta Izola | |||
---|---|---|---|
P |
Elta Izola | 3 : 4 | Roltek Dob |
P |
ND Bilje | 7 : 2 | Elta Izola |
P |
Elta Izola | 1 : 2 | Brda Dobrovo U19 |
P |
Šenčur | 2 : 1 | Elta Izola |
Z |
Jadran Dekani | 1 : 2 | Elta Izola |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 | ||
MNK Izola | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 | ||
MNK Izola | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | ||
MNK Izola | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
17/18 | 19.krog | Stadion Brinje Grosuplje, 07.04.2018, ob 13.00 | NK Brinje Grosuplje | - | MNK Izola | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 11.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 15.10.2017, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | MNK Izola | 9:2 | (3:1) |
17/18 | 2.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 20.08.2017, ob 17.00 | Elta Izola | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:2) |
16/17 | 20.krog | Izola, Mestni štadion Izola, 15.04.2017, ob 12.30 | Elta Izola | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 15.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 19.11.2016, ob 14.30 | Brinje Grosuplje | - | MNK Izola | 7:0 | (4:0) |
16/17 | 6.krog | Mestni štadion Izola, 18.09.2016, ob 16.00 | Elta Izola | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 7 : 0 | Elta Izola |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Brda Dobrovo U19 |
Šenčur | 4 : 0 | Svoboda Ljubljana |
Ilirija 1911 Extra-Lux | 1 : 1 | Roltek Dob |
Jadran Dekani | 0 : 3 | ND Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Kalcer Radomlje | 27 | 65 | |
2 | Roltek Dob | 27 | 60 | |
3 | Brinje Grosuplje | 27 | 53 | |
4 | Ilirija 1911 Extra-Lux | 27 | 48 | |
5 | ND Bilje | 27 | 45 | |
6 | Brda Dobrovo U19 | 27 | 26 | |
7 | Šenčur | 27 | 25 | |
8 | Svoboda Ljubljana | 27 | 23 | |
9 | Elta Izola | 27 | 21 | |
10 | Jadran Dekani | 27 | 13 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Milanko Peranović | 21 |
2. | Matevž Gliha | 19 |
3. | Matija Kralj | 16 |
4. | Jernej Horvat | 15 |
5. | Tristan Jerin | 12 |
Lan Struna | 12 | |
7. | Nejc Levec | 11 |
8. | Sandi Nuhanović | 10 |
Klavdij Šmid | 10 | |
10. | Rok Bergant | 9 |
Rok Blagojević | 9 | |
Jakob Lužar | 9 | |
13. | Jaka Cimerman | 8 |
Boštjan Klepac | 8 | |
Leonardo Simčič | 8 | |
Matej Žižmond | 8 | |
Branko Tutuš | 8 | |
Abel Marc | 8 | |
19. | Klemen Kolar | 7 |
Kevin Tomšič | 7 |