Sodniki: | Obrenović Rade (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Šmajc David (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 1 |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 2 : 1 | Elta Izola |
Z |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 2 | Interblock |
P |
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
P |
Krka | 1 : 0 | Interblock |
Šenčur | |||
---|---|---|---|
Z |
Šenčur | 1 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Z |
Primorje eMundia | 2 : 4 | Šenčur |
Z |
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
P |
Šenčur | 0 : 1 | Krka |
N |
Šobec Lesce | 0 : 0 | Šenčur |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Interblock | 10 | 4 | 0 | 6 | 19 | ||
ŠD Šenčur | 10 | 6 | 0 | 4 | 19 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Interblock | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | ||
ŠD Šenčur | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Interblock | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | ||
ŠD Šenčur | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 28.10.2023, ob 11.00 | IB 1975 Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 3:0 | (0:0) |
23/24 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 30.08.2023, ob 19.00 | Šenčur | - | Interblock | 2:4 | (1:2) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 26.04.2023, ob 17.00 | IB 1975 Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 1:2 | (0:2) |
22/23 | 18.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 18.03.2023, ob 14.45 | Šenčur | - | Interblock | 2:1 | (1:0) |
22/23 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 01.10.2022, ob 12.15 | IB 1975 Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 4:2 | (0:2) |
21/22 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 13.04.2022, ob 17.30 | Šenčur | - | Interblock | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 19.09.2021, ob 14.00 | IB 1975 Ljubljana | - | ŠD Šenčur | 1:4 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 01.05.2021, ob 17.00 | Interblock | - | ŠD Šenčur | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 14.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 10.11.2019, ob 14.00 | Šenčur | - | Interblock | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.09.2019, ob 13.00 | NK Interblock | - | ŠD Šenčur | 4:0 | (0:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
Krka | 5 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
Vitanest Bilje | 3 : 0 | Labys Mengo 28 |
Tabor Klančar Žerjavi | 5 : 0 | Arne Tabor 69 |
Šobec Lesce | 2 : 1 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |