8. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  23.05.2021 ob 13.00

Primorje eMundia

1 : 1

Interblock


Sodniki: Kodrič Aleks (glavni sodnik), Leban Erik (1. pomoč), Rudolf Matjaž (2. pomoč)
Delegat: Hajdić Osman
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 2 : 4 Šenčur
P
Roltek Dob 5 : 3 Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Interblock
N
Labys Mengo 28 1 : 1 Primorje eMundia
Interblock
Z
Interblock 2 : 1 Elta Izola
Z
ATET Dren Vrhnika 1 : 2 Interblock
P
Interblock 0 : 2 Šenčur
N
Primorje eMundia 1 : 1 Interblock
P
Krka 1 : 0 Interblock


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 0 3 1 3
Interblock 4 1 3 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 0 2 0 2
Interblock 2 0 2 0 2
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 0 1 1 1
Interblock 2 1 1 0 4



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 16.10.2021, ob 13.00  IB 1975 Ljubljana - Primorje 1:1  (1:0) 
20/21  8.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 23.05.2021, ob 13.00  Primorje eMundia - Interblock 1:1  (0:0) 
19/20  10.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 13.10.2019, ob 13.00  ND Primorje - NK Interblock 1:1  (1:0) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 17.08.2019, ob 15.00  NK Interblock - ND Primorje 3:0  (0:0) 

8. krog
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
ATET Dren Vrhnika 1 : 4 Šobec Lesce
Labys Mengo 28 0 : 4 Roltek Dob
Primorje eMundia 1 : 1 Interblock
Šenčur 0 : 1 Krka
Arne Tabor 69 2 : 1 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Roltek Dob 11 26
2 Krka 11 24
3 Tabor Klančar Žerjavi 11 22
4 Šenčur 11 22
5 Primorje eMundia 11 19
6 Interblock 11 19
7 Šobec Lesce 11 18
8 Arne Tabor 69 11 13
9 Vitanest Bilje 11 10
10 ATET Dren Vrhnika 11 6
11 Elta Izola 11 4
12 Labys Mengo 28 11 2

STRELCI
1. Domen Žur 10
2. Nik Bavec 7
Andrew Agnoletti 7
4. Aljaž Pirc 6
5. Miha Kolenc 5
Grega Rihtar 5
Gregor Piškur 5
Klemen Justin 5
Okobe Georges Diohore 5
10. Karlo Jolić 4
Milan Lapčević 4
Miha Kopatin 4
Dejan Đuričin 4
Jošt Pišek 4
Mateo Klarić 4
David Ciperle 4
Maks Fister 4
Lovrenc Mulej 4
19. Leon Rep 3
Val Kmetič 3

DELI NA