7. krog |  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT |  11.10.2020 ob 18.00

Roltek Dob

2 : 1

Arne Tabor 69


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Vodnjov Jakob (1. pomoč), Duščak Nejc (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Labys Mengo 28 0 : 4 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
Z
Šenčur 1 : 2 Roltek Dob
P
Roltek Dob 1 : 2 Interblock
Arne Tabor 69
P
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 3 : 0 Labys Mengo 28
Z
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
P
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 8 4 1 3 15
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 8 3 1 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 3 1 0 7
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 4 0 1 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 1 0 3 8
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 4 3 0 1 9



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 11.10.2020, ob 18.00  Roltek Dob - Arne Tabor 69 2:1  (1:0) 
19/20  13.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 03.11.2019, ob 14.00  Arne Tabor 69 - Roltek Dob 2:1  (0:1) 
19/20  4.krog  Dob, Športni park Dob, 04.09.2019, ob 17.00  Roltek Dob - Arne Tabor 69 2:1  (0:1) 
18/19  27.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 25.05.2019, ob 12.00  Arne Tabor 69 - Roltek Dob 2:1  (1:0) 
18/19  18.krog  Dob, Športni park Dob, 23.03.2019, ob 13.00  Roltek Dob - Arne Tabor 69 2:1  (1:1) 
18/19  9.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 07.10.2018, ob 16.00  Arne Tabor 69 - Roltek Dob 2:0  (0:0) 
14/15  20.krog  Ljubljana- Šentvid, Maksov Gaj, 26.04.2015, ob 17.00  - 3:6  (0:3) 
14/15  7.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 05.10.2014, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 

7. krog
Krka  :  Interblock
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
Labys Mengo 28  :  Primorje eMundia
Šobec Lesce  :  Šenčur
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 0 ATET Dren Vrhnika

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Andrew Agnoletti 6
Domen Žur 6
Nik Bavec 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Lovrenc Mulej 3
Gregor Piškur 3
Aljaž Pirc 3
Miha Kopatin 3
10. Anel Balić 2
Rok Jamšek 2
Blaž Jamšek 2
Rene Širok 2
Peter Luštek 2
Mateo Klarić 2
Dejan Maksimović 2
Ajdin Halkić 2
Okobe Georges Diohore 2
Maks Pogačar 2
Tilen Ipavec 2

DELI NA