2. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  06.09.2020 ob 12.00

Šenčur

2 : 1

Arne Tabor 69


Sodniki: Žnidaršič Žiga (glavni sodnik), Flajnik Bine (1. pomoč), Zupan Žiga (2. pomoč)
Delegat: Kužnik Iztok
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šenčur
P
Šenčur 1 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
P
Šenčur 1 : 2 Roltek Dob
Z
Labys Mengo 28 0 : 4 Šenčur
Z
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Elta Izola 1 : 2 Šenčur
Arne Tabor 69
P
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 3 : 0 Labys Mengo 28
Z
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
P
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 8 6 2 0 15
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 8 0 2 6 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 5 4 1 0 9
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 0 1 4 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 3 2 1 0 6
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 3



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 06.09.2020, ob 12.00  Šenčur - Arne Tabor 69 2:1  (0:1) 
19/20  12.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 27.10.2019, ob 14.00  Šenčur - Arne Tabor 69 2:1  (0:1) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 01.09.2019, ob 17.00  Arne Tabor 69 - Šenčur 2:2  (1:2) 
18/19  19.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 01.04.2019, ob 19.30  NK Šenčur - Arne Tabor 69 3:0  (2:0) 
18/19  16.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.11.2018, ob 13.30  NK Šenčur - Arne Tabor 69 0:0  (0:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 22.09.2018, ob 16.30  Arne Tabor 69 - NK Šenčur 1:3  (0:2) 
14/15  19.krog  Šenčur, ŠD Šenčur, 19.04.2015, ob 17.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  6.krog  Ljublana-Vižmarje, Maksov gaj, 28.09.2014, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 

2. krog
Interblock 2 : 1 Labys Mengo 28
ATET Dren Vrhnika 0 : 3 Elta Izola
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Primorje eMundia 3 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
Krka 1 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA