1. krog |  Vrhnika, Športni park Vrhnika |  30.08.2020 ob 13.00

ATET Dren Vrhnika

1 : 3

Primorje eMundia


Sodniki: Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Pušnjak Jure (1. pomoč), Trobec Matjaž (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 25

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ATET Dren Vrhnika
P
Šenčur 1 : 0 ATET Dren Vrhnika
P
ATET Dren Vrhnika 1 : 2 Interblock
P
Krka 5 : 0 ATET Dren Vrhnika
P
ATET Dren Vrhnika 1 : 4 Šobec Lesce
P
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 0 ATET Dren Vrhnika
Primorje eMundia
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 2 : 4 Šenčur
P
Roltek Dob 5 : 3 Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 1 : 1 Interblock
N
Labys Mengo 28 1 : 1 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Dren Vrhnika 7 1 1 5 8
Primorje 7 5 1 1 15
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Dren Vrhnika 4 0 1 3 5
Primorje 4 3 1 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Dren Vrhnika 3 1 0 2 3
Primorje 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

22/23  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2022, ob 12.45  Primorje - Dren Vrhnika 0:2  (0:2) 
22/23  2.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 21.08.2022, ob 17.45  Dren Vrhnika - Primorje 3:3  (0:0) 
21/22  16.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 10.04.2022, ob 13.00  Primorje - Dren Vrhnika 3:0  (1:0) 
21/22  5.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 19.09.2021, ob 13.00  Dren Vrhnika - Primorje 0:1  (0:1) 
20/21  1.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 30.08.2020, ob 13.00  ATET Dren Vrhnika - Primorje eMundia 1:3  (1:1) 
19/20  12.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 26.10.2019, ob 15.00  Dren Vrhnika - ND Primorje 1:3  (0:2) 
19/20  3.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 01.09.2019, ob 13.00  ND Primorje - Dren Vrhnika 2:1  (1:0) 

1. krog
Roltek Dob 2 : 0 Šobec Lesce
Elta Izola 1 : 2 Šenčur
ATET Dren Vrhnika 1 : 3 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 0 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
Arne Tabor 69 2 : 2 Interblock
Labys Mengo 28 0 : 5 Krka

LESTVICA
1 Roltek Dob 11 26
2 Krka 11 24
3 Tabor Klančar Žerjavi 11 22
4 Šenčur 11 22
5 Primorje eMundia 11 19
6 Interblock 11 19
7 Šobec Lesce 11 18
8 Arne Tabor 69 11 13
9 Vitanest Bilje 11 10
10 ATET Dren Vrhnika 11 6
11 Elta Izola 11 4
12 Labys Mengo 28 11 2

STRELCI
1. Domen Žur 10
2. Nik Bavec 7
Andrew Agnoletti 7
4. Aljaž Pirc 6
5. Miha Kolenc 5
Grega Rihtar 5
Gregor Piškur 5
Klemen Justin 5
Okobe Georges Diohore 5
10. Karlo Jolić 4
Milan Lapčević 4
Miha Kopatin 4
Dejan Đuričin 4
Jošt Pišek 4
Mateo Klarić 4
David Ciperle 4
Maks Fister 4
Lovrenc Mulej 4
19. Leon Rep 3
Val Kmetič 3

DELI NA