Sodniki: | Nadarevič Denis (glavni sodnik), Čolič Ivo (1. pomoč), Rozman Kristian (2. pomoč) |
Delegat: | Rozina Grega |
Št. gledalcev: | 50 |
NK Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Brinje Grosuplje | 2 : 1 | NK Krka |
N |
Tabor Sežana | 1 : 1 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
NK Brinje Grosuplje | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
Z |
Dren Vrhnika | 0 : 1 | NK Brinje Grosuplje |
Z |
NK Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Roltek Dob |
Šenčur | |||
---|---|---|---|
Z |
Šenčur | 3 : 1 | Dren Vrhnika |
P |
ND Primorje | 2 : 1 | Šenčur |
Z |
Šenčur | 3 : 0 | NK Interblock |
P |
NK Krka | 2 : 1 | Šenčur |
Z |
Šenčur | 2 : 1 | Arne Tabor 69 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 11 | 7 | 1 | 3 | 26 | ||
ŠD Šenčur | 11 | 3 | 1 | 7 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | ||
ŠD Šenčur | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | ||
ŠD Šenčur | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 |
19/20 | 10.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 12.10.2019, ob 13.00 | NK Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 1:2 | (1:1) |
19/20 | 1.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 28.08.2019, ob 19.00 | Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:2) |
18/19 | 24.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 07.05.2019, ob 19.00 | NK Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 17.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 17.03.2019, ob 19.00 | NK Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 8.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 29.09.2018, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 23.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 10.05.2018, ob 19.00 | NK Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 5:2 | (3:2) |
17/18 | 16.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 19.11.2017, ob 14.00 | Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 16.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 21.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 21.04.2017, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 4:2 | (4:0) |
16/17 | 12.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 27.10.2016, ob 18.00 | Šenčur | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:5 | (0:2) |
16/17 | 3.krog | ŠP Brinje glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | ŠD Šenčur | 4:0 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
NK Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Šenčur |
Dren Vrhnika | 0 : 1 | NK Krka |
ND Primorje | 1 : 1 | NK Interblock |
Vitanest Bilje | 5 : 0 | Roltek Dob |
Tabor Sežana | 0 : 2 | Arne Tabor 69 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Brinje Grosuplje | 16 | 35 | |
2 | NK Krka | 16 | 34 | |
3 | NK Interblock | 16 | 32 | |
4 | Šenčur | 16 | 32 | |
5 | Vitanest Bilje | 16 | 24 | |
6 | Arne Tabor 69 | 16 | 18 | |
7 | Roltek Dob | 16 | 17 | |
8 | ND Primorje | 16 | 17 | |
9 | Tabor Sežana | 16 | 17 | |
10 | Dren Vrhnika | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ognjen Bubnjević | 14 |
2. | Thomas Breganti | 10 |
Domen Žur | 10 | |
Ivan Karajashov | 10 | |
5. | Luka Hvasti | 8 |
Aljaž Slabe | 8 | |
Damis Šabić | 8 | |
Tim Terček | 8 | |
9. | Klemen Justin | 7 |
10. | Grega Rihtar | 6 |
Timej Perner | 6 | |
12. | Jan Đapo | 5 |
Anel Balić | 5 | |
Blaž Jamšek | 5 | |
Tine Kočevar | 5 | |
Tim Urbanija | 5 | |
17. | Žan Kmetič | 4 |
Žan Poljanšek | 4 | |
Din Džafić | 4 | |
Nik Bavec | 4 |