22. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  20.04.2019 ob 13.00

Arne Tabor 69

0 : 1

FC Koper

Sodniki: Kristofer Franca (glavni sodnik), Stopar Petra (1. pomoč), Radujko Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 2 : 1 Roltek Dob
P
ND Primorje 5 : 2 Arne Tabor 69
P
Sava Kranj 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 1 : 0 Krka
Z
Slovan 1 : 2 Arne Tabor 69
FC Koper
Z
FC Koper 3 : 2 Brinje Grosuplje
P
ND Bilje 2 : 0 FC Koper
N
FC Koper 0 : 0 NK Šenčur
Z
Roltek Dob 3 : 5 FC Koper
Z
FC Koper 3 : 1 ND Primorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 1
Koper 3 2 1 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 0 2 0
Koper 2 2 0 0 4
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 1 0 1 0 1
Koper 1 0 1 0 1



Vse medsebojne tekme

18/19  22.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 20.04.2019, ob 13.00  Arne Tabor 69 - FC Koper 0:1  (0:0) 
18/19  17.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 17.03.2019, ob 15.30  Arne Tabor 69 - FC Koper 0:3  (0:2) 
18/19  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.09.2018, ob 17.00  FC Koper - Arne Tabor 69 1:1  (1:0) 

22. krog
ND Primorje 0 : 4 Brinje Grosuplje
NK Šenčur 4 : 1 Sava Kranj
Roltek Dob 1 : 2 ND Bilje
Arne Tabor 69 0 : 1 FC Koper
Krka 5 : 0 Slovan

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 27 62
2 FC Koper 27 53
3 ND Bilje 27 48
4 NK Šenčur 27 46
5 ND Primorje 27 41
6 Krka 27 34
7 Roltek Dob 27 34
8 Arne Tabor 69 27 29
9 Slovan 27 23
10 Sava Kranj 27 14

STRELCI
1. Dino Zenković 19
2. Emil Daliposki 18
3. Ognjen Bubnjević 15
4. Florgent Rexhepi 13
Miha Sirk 13
Žan Bešir 13
7. Erik Krečič 11
Gal Ribnikar 11
9. Jernej Kavčič 10
10. Vanja Stojnić 9
11. David Petrič 8
Tarik Avdibašić 8
Thomas Breganti 8
14. Domen Žur 7
Tine Kočevar 7
Kristijan Meštrić 7
Maj Božič 7
David Vukičevič 7
Blaž Semolič 7
20. Al Mahič 6

DELI NA