Sodniki: | Stjepanović Aleksandar (glavni sodnik), Stopar Petra (1. pomoč), Mušić Haris (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 150 |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
N |
Sava Kranj | 2 : 2 | ND Primorje |
Z |
ND Primorje | 5 : 2 | Arne Tabor 69 |
P |
Krka | 2 : 1 | ND Primorje |
Z |
ND Primorje | 1 : 0 | Slovan |
P |
FC Koper | 3 : 1 | ND Primorje |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
FC Koper | 3 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 8 : 0 | Sava Kranj |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | ND Bilje |
N |
NK Šenčur | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 6 : 0 | Roltek Dob |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 8 | 7 | 1 | 0 | 25 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 |
19/20 | 11.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 20.10.2019, ob 15.30 | ND Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:2) |
19/20 | 2.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 25.08.2019, ob 17.30 | NK Brinje Grosuplje | - | Primorje | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 22.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 17.04.2019, ob 17.00 | ND Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:2) |
18/19 | 18.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.03.2019, ob 14.00 | Brinje Grosuplje | - | Primorje | 3:2 | (0:2) |
18/19 | 9.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.10.2018, ob 13.00 | ND Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:4 | (2:2) |
17/18 | 21.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 20.04.2018, ob 19.00 | NK Brinje Grosuplje | - | Primorje | 2:2 | (1:0) |
17/18 | 17.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Primorje | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 13.00 | Primorje | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:3) |
9. krog | ||
---|---|---|
ND Primorje | 2 : 4 | Brinje Grosuplje |
Sava Kranj | 3 : 1 | Krka |
ND Bilje | 3 : 3 | Slovan |
Arne Tabor 69 | 2 : 0 | Roltek Dob |
NK Šenčur | 0 : 1 | FC Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 27 | 62 | |
2 | FC Koper | 27 | 53 | |
3 | ND Bilje | 27 | 48 | |
4 | NK Šenčur | 27 | 46 | |
5 | ND Primorje | 27 | 41 | |
6 | Roltek Dob | 27 | 34 | |
7 | Krka | 27 | 34 | |
8 | Arne Tabor 69 | 27 | 29 | |
9 | Slovan | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dino Zenković | 19 |
2. | Emil Daliposki | 18 |
3. | Ognjen Bubnjević | 15 |
4. | Florgent Rexhepi | 13 |
Miha Sirk | 13 | |
Žan Bešir | 13 | |
7. | Erik Krečič | 11 |
Gal Ribnikar | 11 | |
9. | Jernej Kavčič | 10 |
10. | Vanja Stojnić | 9 |
11. | David Petrič | 8 |
Tarik Avdibašić | 8 | |
Thomas Breganti | 8 | |
14. | Domen Žur | 7 |
Tine Kočevar | 7 | |
Kristijan Meštrić | 7 | |
Maj Božič | 7 | |
David Vukičevič | 7 | |
Blaž Semolič | 7 | |
20. | Al Mahič | 6 |