Sodniki: | Prelog Blaž (glavni sodnik), Kovačec Klemen (1. pomoč), Vuletić Majcen Niko (2. pomoč) |
Delegat: | Ozmec Drago |
Št. gledalcev: | 250 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 4 : 1 | Drava Ptuj |
Z |
NK Šampion | 0 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 5 : 1 | Dravograd |
Z |
Mb Tabor | 1 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 1 : 3 | Krško |
Fužinar SIJ Ravne Systems | |||
---|---|---|---|
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 6 : 1 | Dravograd |
Z |
Mb Tabor | 2 : 3 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 3 : 0 | Krško |
P |
Brežice 1919 | 7 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Veržej | 1 : 3 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
22/23 | 21.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2023, ob 16.30 | Rudar Velenje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 3:1 | (1:0) |
22/23 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 30.10.2022, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 4.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 05.10.2022, ob 16.00 | Fužinar SIJ Ravne Systems | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:1) |
21. krog | ||
---|---|---|
NK Šampion | 4 : 0 | Krško |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Drava Ptuj | 0 : 0 | Brežice 1919 |
Dravograd | 1 : 2 | Mb Tabor |
Veržej | 0 : 3 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 64 | |
2 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 27 | 59 | |
3 | NK Šampion | 27 | 49 | |
4 | Brežice 1919 | 27 | 44 | |
5 | Krško | 27 | 38 | |
6 | Mb Tabor | 27 | 36 | |
7 | Drava Ptuj | 27 | 36 | |
8 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 27 | 28 | |
9 | Dravograd | 27 | 17 | |
10 | Veržej | 27 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Klemen Mlakar | 23 |
2. | Elmir Avdić | 20 |
3. | Jaka Krevh | 17 |
4. | Nik Brence | 14 |
5. | Nik Krebs | 13 |
6. | Nejc Krivec | 12 |
7. | Lev Sirk | 11 |
Nik Geč | 11 | |
9. | Žiga Kasjak | 10 |
Tadej Petančič | 10 | |
Nik Gašper Hodnik | 10 | |
Timon Regvar | 10 | |
13. | Anis Miskić | 9 |
Lovro Markoli | 9 | |
15. | Tomaž Šporin | 8 |
Damjan Vukolić | 8 | |
Filip Ivić | 8 | |
18. | Boštjan Smrečnik | 7 |
Tarik Abbas | 7 | |
Matic Kotnik | 7 |