Sodniki: | Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Bezjak Adam (2. pomoč) |
Delegat: | Ozmec Drago |
Št. gledalcev: | 80 |
Kety Emmi&Impol Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 1 | NK Šampion |
Z |
Dravograd | 1 : 5 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 3 : 0 | Mb Tabor |
P |
Krško | 2 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 1 | Brežice 1919 |
Brežice 1919 | |||
---|---|---|---|
Z |
Brežice 1919 | 5 : 2 | Mb Tabor |
Z |
Krško | 1 : 3 | Brežice 1919 |
Z |
Veržej | 0 : 7 | Brežice 1919 |
Z |
Brežice 1919 | 7 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 1 | Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 4 | 4 | 6 | 20 | ||
Brežice - Terme Čatež | 14 | 6 | 4 | 4 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | ||
Brežice - Terme Čatež | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | ||
Brežice - Terme Čatež | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 |
23/24 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.10.2023, ob 15.30 | Ketty Emmi&Impol Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 3:0 | (1:0) |
23/24 | 1.krog | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT, 13.08.2023, ob 17.00 | Brežice 1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (2:0) |
22/23 | 23.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 23.04.2023, ob 17.00 | NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA | - | Brežice - Terme Čatež | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 19.03.2023, ob 15.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 9.krog | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT, 01.10.2022, ob 15.30 | NK Brežice | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 19.05.2019, ob 17.30 | NK Kety emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 23.03.2019, ob 13.00 | NK Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 9.krog | Brežice, Stadion Brežice, 07.10.2018, ob 15.30 | NK Brežice 1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 20.05.2018, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 7:0 | (7:0) |
17/18 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 29.10.2017, ob 14.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 4.krog | Brežice, Stadion Brežice, 04.10.2017, ob 16.00 | NK Brežice 1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 21.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:4 | (0:1) |
16/17 | 13.krog | Krško, Stadion Krško umetna trava, 05.11.2016, ob 14.00 | Brežice1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:1) |
16/17 | 4.krog | Športni park-glavno igrišče, 03.09.2016, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:1 | (0:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
NK Šampion | 7 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Dravograd | 1 : 8 | Krško |
Drava Ptuj | 7 : 1 | Veržej |
Mb Tabor | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 0 : 0 | Brežice 1919 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 64 | |
2 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 27 | 59 | |
3 | NK Šampion | 27 | 49 | |
4 | Brežice 1919 | 27 | 44 | |
5 | Krško | 27 | 38 | |
6 | Mb Tabor | 27 | 36 | |
7 | Drava Ptuj | 27 | 36 | |
8 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 27 | 28 | |
9 | Dravograd | 27 | 17 | |
10 | Veržej | 27 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Klemen Mlakar | 23 |
2. | Elmir Avdić | 20 |
3. | Jaka Krevh | 17 |
4. | Nik Brence | 14 |
5. | Nik Krebs | 13 |
6. | Nejc Krivec | 12 |
7. | Lev Sirk | 11 |
Nik Geč | 11 | |
9. | Žiga Kasjak | 10 |
Tadej Petančič | 10 | |
Nik Gašper Hodnik | 10 | |
Timon Regvar | 10 | |
13. | Anis Miskić | 9 |
Lovro Markoli | 9 | |
15. | Tomaž Šporin | 8 |
Damjan Vukolić | 8 | |
Filip Ivić | 8 | |
18. | Boštjan Smrečnik | 7 |
Tarik Abbas | 7 | |
Matic Kotnik | 7 |