Sodniki: | Grubelnik Matic (glavni sodnik), Djurovič Žiga (1. pomoč), Stojkovič Marko (2. pomoč) |
Delegat: | Gostenčnik Gregor |
Št. gledalcev: | 50 |
Šampion | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 4 : 1 | Šampion |
Z |
Šampion | 3 : 2 | KETY EMMI Bistrica |
P |
Mb Tabor | 3 : 2 | Šampion |
Z |
Šampion | 4 : 1 | Hajdina |
P |
Nafta 1903 | 4 : 1 | Šampion |
Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
Hajdina | 2 : 1 | Veržej |
Z |
Jarenina | 0 : 2 | Hajdina |
Z |
Hajdina | 5 : 0 | Šmartno 1928 |
P |
Šampion | 4 : 1 | Hajdina |
P |
Hajdina | 0 : 2 | KETY EMMI Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Šampion | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šampion | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | ||
ŠD Hajdina | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šampion | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||
ŠD Hajdina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
21/22 | 19.krog | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki, 02.05.2022, ob 16.30 | Šampion | - | ŠD Hajdina | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 8.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 09.10.2021, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | NK Šampion | 1:3 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 20.09.2020, ob 13.00 | Šampion | - | ŠD Hajdina | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 26.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 18.05.2019, ob 17.30 | NK Šampion | - | ŠD Hajdina | 5:3 | (2:3) |
18/19 | 15.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 10.11.2018, ob 14.00 | NK Šampion | - | ŠD Hajdina | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 6.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 16.09.2018, ob 16.30 | ONŠ Hajdina | - | NK Šampion | 0:2 | (0:1) |
19. krog | ||
---|---|---|
Miklavž | 0 : 3 | Rudar Velenje |
Jarenina | 0 : 2 | NŠ Dravograd |
Šmartno 1928 | 0 : 3 | Nafta 1903 |
Veržej | 1 : 4 | Krško |
KETY EMMI Bistrica | 1 : 1 | Mb Tabor |
Šampion | 4 : 1 | Hajdina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krško | 22 | 50 | |
2 | NŠ Dravograd | 22 | 49 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
4 | Rudar Velenje | 22 | 42 | |
5 | Šampion | 22 | 36 | |
6 | KETY EMMI Bistrica | 22 | 34 | |
7 | Mb Tabor | 22 | 34 | |
8 | Veržej | 22 | 30 | |
9 | Miklavž | 22 | 25 | |
10 | Hajdina | 22 | 12 | |
11 | Jarenina | 22 | 12 | |
12 | Šmartno 1928 | 22 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Podlesnik | 22 |
2. | Blaž Kocijan | 20 |
3. | Vid Kovačec | 16 |
4. | Tine Pori | 13 |
Ismaila Abiola Aremu | 13 | |
6. | Josip Žganec | 12 |
Adam Marcen | 12 | |
8. | Nejc Čavnik | 11 |
Alex Gajanić | 11 | |
10. | Florian Jonuzaj | 10 |
11. | Jan Patrik Gabrovec | 9 |
Urh Gaber Majcenovič | 9 | |
Matic Donko | 9 | |
14. | Blaž Ozbetič | 8 |
Nejc Brunec | 8 | |
Timon Regvar | 8 | |
Žiga Krebs | 8 | |
18. | Matej Mezga | 7 |
Niko Frančić | 7 | |
Fran Derkuća | 7 |