Sodniki: | Založnik Vito (glavni sodnik), Pečarič Luka (1. pomoč), Bezjak Adam (2. pomoč) |
Delegat: | Gostenčnik Gregor |
Št. gledalcev: | 60 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 4 : 1 | Šampion |
P |
Krško | 6 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 0 | KETY EMMI Bistrica |
Z |
Miklavž | 0 : 3 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 3 : 3 | Mb Tabor |
Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
Hajdina | 2 : 1 | Veržej |
Z |
Jarenina | 0 : 2 | Hajdina |
Z |
Hajdina | 5 : 0 | Šmartno 1928 |
P |
Šampion | 4 : 1 | Hajdina |
P |
Hajdina | 0 : 2 | KETY EMMI Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 6 | 6 | 0 | 0 | 32 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 3 | 3 | 0 | 0 | 23 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
21/22 | 16.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 10.04.2022, ob 16.00 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 4:2 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 18.09.2021, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 29.08.2020, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 19.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 30.03.2019, ob 13.00 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 9:1 | (3:1) |
18/19 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 04.11.2018, ob 14.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:2) |
18/19 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.09.2018, ob 17.30 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 10:0 | (7:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 2 : 0 | Mb Tabor |
Miklavž | 7 : 1 | Šmartno 1928 |
Krško | 2 : 0 | Šampion |
Rudar Velenje | 4 : 2 | Hajdina |
NŠ Dravograd | 1 : 1 | KETY EMMI Bistrica |
Veržej | 7 : 0 | Jarenina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krško | 22 | 50 | |
2 | NŠ Dravograd | 22 | 49 | |
3 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
4 | Rudar Velenje | 22 | 42 | |
5 | Šampion | 22 | 36 | |
6 | KETY EMMI Bistrica | 22 | 34 | |
7 | Mb Tabor | 22 | 34 | |
8 | Veržej | 22 | 30 | |
9 | Miklavž | 22 | 25 | |
10 | Hajdina | 22 | 12 | |
11 | Jarenina | 22 | 12 | |
12 | Šmartno 1928 | 22 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Podlesnik | 22 |
2. | Blaž Kocijan | 20 |
3. | Vid Kovačec | 16 |
4. | Tine Pori | 13 |
Ismaila Abiola Aremu | 13 | |
6. | Josip Žganec | 12 |
Adam Marcen | 12 | |
8. | Nejc Čavnik | 11 |
Alex Gajanić | 11 | |
10. | Florian Jonuzaj | 10 |
11. | Jan Patrik Gabrovec | 9 |
Urh Gaber Majcenovič | 9 | |
Matic Donko | 9 | |
14. | Blaž Ozbetič | 8 |
Nejc Brunec | 8 | |
Timon Regvar | 8 | |
Žiga Krebs | 8 | |
18. | Matej Mezga | 7 |
Niko Frančić | 7 | |
Fran Derkuća | 7 |