1. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  22.08.2021 ob 17.00

NŠ Dravograd

2 : 1

Rudar Velenje


Sodniki: Pišek Rok (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Vuletić Majcen Niko (2. pomoč)
Delegat: Kusič Gojko
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NŠ Dravograd
P
Rudar Velenje 2 : 1 NŠ Dravograd
P
NK Krško 1 : 0 NŠ Dravograd
Z
NŠ Dravograd 3 : 1 Miklavž
N
Veržej 1 : 1 NŠ Dravograd
Z
NŠ Dravograd 5 : 0 Jarenina
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 NŠ Dravograd
P
Šampion 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 0 NK Krško
P
KETY EMMI Bistrica 2 : 1 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Miklavž


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 6 1 0 5 5
Rudar Velenje 6 5 0 1 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 2 1 0 1 2
Rudar Velenje 2 1 0 1 10
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 4 0 0 4 3
Rudar Velenje 4 4 0 0 16



Vse medsebojne tekme

21/22  12.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 07.11.2021, ob 14.00  Rudar Velenje - NŠ Dravograd 2:1  (0:1) 
21/22  1.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 22.08.2021, ob 17.00  NŠ Dravograd - Rudar Velenje 2:1  (0:0) 
20/21  7.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 28.04.2021, ob 17.00  Rudar Velenje - NŠ Dravograd 2:1  (2:1) 
18/19  23.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 28.04.2019, ob 15.00  Rudar Velenje - NŠ Dravograd 4:0  (2:0) 
18/19  11.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 20.10.2018, ob 15.00  Rudar Velenje - NŠ Dravograd 8:1  (3:1) 
18/19  2.krog  Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 10.10.2018, ob 15.30  NŠ Dravograd - Rudar Velenje 0:9  (0:6) 

1. krog
Nafta 1903 0 : 0 NK Krško
Mb Tabor 1 : 1 Veržej
Šampion 8 : 0 Šmartno 1928
NŠ Dravograd 2 : 1 Rudar Velenje
KETY EMMI Bistrica 2 : 1 Jarenina
Hajdina 1 : 5 Miklavž

LESTVICA
1 NŠ Dravograd 12 25
2 NK Krško 12 25
3 Rudar Velenje 12 23
4 Šampion 12 23
5 Veržej 12 19
6 Miklavž 11 18
7 Nafta 1903 11 17
8 Mb Tabor 12 17
9 KETY EMMI Bistrica 12 17
10 Jarenina 12 11
11 Hajdina 12 3
12 Šmartno 1928 12 1

STRELCI
1. Gal Podlesnik 17
2. Blaž Kocijan 10
3. Vid Kovačec 8
Florian Jonuzaj 8
5. Alex Gajanić 6
Dominik Novak 6
Til Bračun 6
Alen Romih 6
9. Sven Goronja 5
Adam Marcen 5
Blaž Ozbetič 5
Noa Medved 5
Josip Žganec 5
Jan Patrik Gabrovec 5
Matej Mezga 5
16. Žiga Strniša 4
Niko Frančić 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
Fran Derkuća 4
Ismaila Abiola Aremu 4

DELI NA