Sodniki: | Hozjan Borut (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Gönc Ludvik (2. pomoč) |
Delegat: | Ozmec Drago |
Št. gledalcev: | 40 |
NŠ Dravograd | |||
---|---|---|---|
Z |
Šmartno 1928 | 1 : 4 | NŠ Dravograd |
P |
NŠ Dravograd | 2 : 3 | Šampion |
P |
MB Tabor | 4 : 3 | NŠ Dravograd |
P |
NŠ Dravograd | 0 : 3 | Krško |
P |
Rudar Velenje | 2 : 1 | NŠ Dravograd |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
N |
ONŠ Hajdina | 1 : 1 | Jarenina |
N |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 1 | ONŠ Hajdina |
N |
ONŠ Hajdina | 2 : 2 | Miklavž |
P |
Nafta 1903 | 4 : 0 | ONŠ Hajdina |
Z |
ONŠ Hajdina | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Koroška Dravograd | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Koroška Dravograd | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Koroška Dravograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 |
21/22 | 14.krog | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 26.03.2022, ob 15.00 | NŠ Dravograd | - | ŠD Hajdina | 3:2 | (1:0) |
21/22 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 04.09.2021, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | NK Koroška Dravograd | 0:3 | (0:0) |
20/21 | 6.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 04.10.2020, ob 15.30 | NŠ Dravograd | - | ŠD Hajdina | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 27.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 25.05.2019, ob 17.30 | ONŠ Hajdina | - | NK Koroška Dravograd | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 18.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 24.03.2019, ob 15.00 | ONŠ Hajdina | - | NK Koroška Dravograd | 3:1 | (3:1) |
18/19 | 9.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 07.10.2018, ob 15.30 | NŠ Dravograd | - | ŠD Hajdina | 0:3 | (0:1) |
6. krog | ||
---|---|---|
Jarenina | 2 : 2 | MB Tabor |
Nafta 1903 | 0 : 1 | Miklavž |
Šmartno 1928 | 2 : 4 | Rudar Velenje |
Šampion | 1 : 0 | Krško |
NŠ Dravograd | 3 : 0 | ONŠ Hajdina |
Vipoll Veržej | 3 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Šampion | 11 | 25 | |
2 | Rudar Velenje | 11 | 24 | |
3 | Krško | 11 | 24 | |
4 | Miklavž | 11 | 20 | |
5 | NŠ Dravograd | 11 | 17 | |
6 | MB Tabor | 11 | 17 | |
7 | Nafta 1903 | 11 | 16 | |
8 | Jarenina | 11 | 14 | |
9 | Kety Emmi Bistrica | 11 | 12 | |
10 | Vipoll Veržej | 11 | 9 | |
11 | ONŠ Hajdina | 11 | 7 | |
12 | Šmartno 1928 | 11 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Filipović | 12 |
Marcel Blaj | 12 | |
3. | Michael Rakar | 11 |
4. | Lovro Koščak | 9 |
5. | Nejc Čavnik | 7 |
Sandro Jovanović | 7 | |
7. | Kevin Novak | 6 |
Gal Pesjak | 6 | |
Klemen Kozjak | 6 | |
Luka Ciringer | 6 | |
11. | Žiga Sojč | 5 |
Juš Emeršič | 5 | |
Blaž Kocijan | 5 | |
Florian Jonuzaj | 5 | |
Hamza Kamenjaš | 5 | |
16. | Tin Mustač | 4 |
Edin Žnidarič | 4 | |
Kristijan Kovač | 4 | |
Tine Pori | 4 | |
Niko Lesjak | 4 |