Sodniki: | Kunc Anej (glavni sodnik), Kamnik Blaž (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč) |
Delegat: | Bezjak Zvonko |
Št. gledalcev: | 70 |
NK Kety emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Vipoll Veržej | 1 : 2 | NK Kety emmi Bistrica |
Z |
NK Kety emmi Bistrica | 3 : 0 | NK Brežice 1919 |
Z |
NK Gummimiral Jarenina | 3 : 5 | NK Kety emmi Bistrica |
P |
NK Kety emmi Bistrica | 1 : 2 | Rudar Velenje |
P |
NK Šampion | 3 : 0 | NK Kety emmi Bistrica |
NK Brežice 1919 | |||
---|---|---|---|
Z |
NK Brežice 1919 | 7 : 3 | Nafta 1903 |
P |
NK Kety emmi Bistrica | 3 : 0 | NK Brežice 1919 |
Z |
NK Brežice 1919 | 4 : 0 | NŠ Dravograd |
N |
NK Vipoll Veržej | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
N |
ONŠ Hajdina | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 4 | 4 | 6 | 20 | ||
Brežice - Terme Čatež | 14 | 6 | 4 | 4 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | ||
Brežice - Terme Čatež | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | ||
Brežice - Terme Čatež | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 |
23/24 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.10.2023, ob 15.30 | Ketty Emmi&Impol Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 3:0 | (1:0) |
23/24 | 1.krog | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT, 13.08.2023, ob 17.00 | Brežice 1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (2:0) |
22/23 | 23.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 23.04.2023, ob 17.00 | NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA | - | Brežice - Terme Čatež | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 19.03.2023, ob 15.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 9.krog | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT, 01.10.2022, ob 15.30 | NK Brežice | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 19.05.2019, ob 17.30 | NK Kety emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 23.03.2019, ob 13.00 | NK Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 9.krog | Brežice, Stadion Brežice, 07.10.2018, ob 15.30 | NK Brežice 1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (0:0) |
17/18 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 20.05.2018, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 7:0 | (7:0) |
17/18 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 29.10.2017, ob 14.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 4.krog | Brežice, Stadion Brežice, 04.10.2017, ob 16.00 | NK Brežice 1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 21.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:4 | (0:1) |
16/17 | 13.krog | Krško, Stadion Krško umetna trava, 05.11.2016, ob 14.00 | Brežice1919 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:1) |
16/17 | 4.krog | Športni park-glavno igrišče, 03.09.2016, ob 17.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Brežice - Terme Čatež | 0:1 | (0:0) |
26. krog | ||
---|---|---|
NK Šampion | 5 : 3 | ONŠ Hajdina |
NK MB Tabor | 0 : 2 | Rudar Velenje |
Nafta 1903 | 0 : 4 | NK Gummimiral Jarenina |
NK Kety emmi Bistrica | 3 : 0 | NK Brežice 1919 |
NŠ Dravograd | 1 : 1 | NK Vipoll Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 77 | |
2 | NK Šampion | 27 | 56 | |
3 | NK MB Tabor | 27 | 47 | |
4 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 47 | |
5 | Nafta 1903 | 27 | 43 | |
6 | NK Brežice 1919 | 27 | 42 | |
7 | NK Gummimiral Jarenina | 27 | 22 | |
8 | ONŠ Hajdina | 27 | 20 | |
9 | NK Vipoll Veržej | 27 | 20 | |
10 | NŠ Dravograd | 27 | 11 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Grobelnik | 27 |
2. | Vid Plešnik | 23 |
3. | Gregor Predikaka | 18 |
Dalibor Lupret | 18 | |
5. | Nik Martin Krošelj | 16 |
Amadej Vošnjak | 16 | |
7. | Minas Koren | 14 |
8. | Nikola Savić | 12 |
9. | Ardit Vezaj | 11 |
Tadej Weiss | 11 | |
Nejc Jager | 11 | |
12. | Vid Paradiž | 10 |
Gašper Jovan | 10 | |
Faris Buljubašić | 10 | |
15. | Dominik Drk | 9 |
Leonardo Bistrović | 9 | |
Urban Lipec | 9 | |
Aljaž Kovačič | 9 | |
Miha Godec | 9 | |
20. | Mirsad Bislimaj | 8 |