18. krog |  Maribor, Športni park Tabor Maribor |  23.03.2019 ob 15.00

NK MB Tabor

0 : 0

NK Šampion

Sodniki: Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Pozderec Dejan (1. pomoč), Kovač Anton (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK MB Tabor
P
NK Gummimiral Jarenina 2 : 0 NK MB Tabor
P
NK MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
P
NK Šampion 3 : 0 NK MB Tabor
Z
NK MB Tabor 9 : 0 ONŠ Hajdina
Z
NK MB Tabor 4 : 1 Nafta 1903
NK Šampion
N
Rudar Velenje 2 : 2 NK Šampion
Z
NK Šampion 5 : 3 ONŠ Hajdina
Z
NK Šampion 3 : 0 NK MB Tabor
P
Nafta 1903 2 : 0 NK Šampion
Z
NK Šampion 3 : 0 NK Kety emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 7 3 2 2 9
Šampion 7 2 2 3 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 4 3 1 0 7
Šampion 4 0 1 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 3 0 1 2 2
Šampion 3 2 1 0 9



Vse medsebojne tekme

19/20  2.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 29.08.2019, ob 16.00  NK MB Tabor - NK Šampion 3:1  (2:0) 
18/19  25.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 12.05.2019, ob 17.00  NK Šampion - NK MB Tabor 3:0  (1:0) 
18/19  18.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 23.03.2019, ob 15.00  NK MB Tabor - NK Šampion 0:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 06.10.2018, ob 16.00  NK Šampion - NK MB Tabor 1:1  (1:0) 
17/18  24.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.05.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - NK Šampion 2:1  (2:1) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.10.2017, ob 14.30  NK Šampion - NK MB Tabor 5:1  (4:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.08.2017, ob 17.30  NK MB Tabor - NK Šampion 2:1  (0:0) 

18. krog
NK Kety emmi Bistrica 2 : 1 NK Brežice 1919
NK MB Tabor 0 : 0 NK Šampion
Rudar Velenje 8 : 1 Nafta 1903
NK Vipoll Veržej 4 : 1 NK Gummimiral Jarenina
ONŠ Hajdina 3 : 1 NŠ Dravograd

LESTVICA
1 Rudar Velenje 27 77
2 NK Šampion 27 56
3 NK MB Tabor 27 47
4 NK Kety emmi Bistrica 27 47
5 Nafta 1903 27 43
6 NK Brežice 1919 27 42
7 NK Gummimiral Jarenina 27 22
8 NK Vipoll Veržej 27 20
9 ONŠ Hajdina 27 20
10 NŠ Dravograd 27 11

STRELCI
1. Gal Grobelnik 27
2. Vid Plešnik 23
3. Gregor Predikaka 18
Dalibor Lupret 18
5. Nik Martin Krošelj 16
Amadej Vošnjak 16
7. Minas Koren 14
8. Nikola Savić 12
9. Ardit Vezaj 11
Tadej Weiss 11
Nejc Jager 11
12. Vid Paradiž 10
Gašper Jovan 10
Faris Buljubašić 10
15. Dominik Drk 9
Leonardo Bistrović 9
Urban Lipec 9
Aljaž Kovačič 9
Miha Godec 9
20. Mirsad Bislimaj 8

DELI NA