17. krog |  Brežice, Stadion Brežice |  17.03.2019 ob 15.00

NK Brežice 1919

3 : 2

NK MB Tabor

Sodniki: Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Pernat Izidor (1. pomoč), Pernat Marko (2. pomoč)
Delegat: Audič Ladislav
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Brežice 1919
Z
NK Brežice 1919 7 : 3 Nafta 1903
P
NK Kety emmi Bistrica 3 : 0 NK Brežice 1919
Z
NK Brežice 1919 4 : 0 NŠ Dravograd
N
NK Vipoll Veržej 1 : 1 NK Brežice 1919
N
ONŠ Hajdina 1 : 1 NK Brežice 1919
NK MB Tabor
P
NK Gummimiral Jarenina 2 : 0 NK MB Tabor
P
NK MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
P
NK Šampion 3 : 0 NK MB Tabor
Z
NK MB Tabor 9 : 0 ONŠ Hajdina
Z
NK MB Tabor 4 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 9 4 2 3 11
NK MB Tabor 9 3 2 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 4 3 0 1 5
NK MB Tabor 4 1 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 5 1 2 2 6
NK MB Tabor 5 2 2 1 10



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 30.03.2019, ob 15.00  NK MB Tabor - NK Brežice 1919 1:2  (0:0) 
18/19  17.krog  Brežice, Stadion Brežice, 17.03.2019, ob 15.00  NK Brežice 1919 - NK MB Tabor 3:2  (1:1) 
18/19  8.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 03.10.2018, ob 16.00  NK MB Tabor - NK Brežice 1919 2:0  (0:0) 
17/18  27.krog  Brežice, Stadion Brežice, 26.05.2018, ob 17.00  NK Brežice 1919 - NK MB Tabor 0:1  (0:0) 
17/18  17.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 25.03.2018, ob 17.30  NK MB Tabor - NK Brežice 1919 5:2  (1:1) 
17/18  8.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 15.00  NK Brežice 1919 - NK MB Tabor 1:0  (1:0) 
16/17  25.krog  Maribor, Športni park Tabor, 14.05.2017, ob 17.00  NK MB Tabor - Brežice1919 0:0  (0:0) 
16/17  14.krog  Maribor, Športni park Tabor, 13.11.2016, ob 14.00  NK MB Tabor - Brežice1919 2:2  (1:1) 
16/17  5.krog  Stadion Brežice, 11.09.2016, ob 16.30  Brežice1919 - NK MB Tabor 1:0  (1:0) 

17. krog
Nafta 1903 0 : 1 NK Vipoll Veržej
NK Gummimiral Jarenina 4 : 0 ONŠ Hajdina
NK Šampion 0 : 4 Rudar Velenje
NK Brežice 1919 3 : 2 NK MB Tabor
NŠ Dravograd 1 : 3 NK Kety emmi Bistrica

LESTVICA
1 Rudar Velenje 27 77
2 NK Šampion 27 56
3 NK MB Tabor 27 47
4 NK Kety emmi Bistrica 27 47
5 Nafta 1903 27 43
6 NK Brežice 1919 27 42
7 NK Gummimiral Jarenina 27 22
8 NK Vipoll Veržej 27 20
9 ONŠ Hajdina 27 20
10 NŠ Dravograd 27 11

STRELCI
1. Gal Grobelnik 27
2. Vid Plešnik 23
3. Gregor Predikaka 18
Dalibor Lupret 18
5. Nik Martin Krošelj 16
Amadej Vošnjak 16
7. Minas Koren 14
8. Nikola Savić 12
9. Ardit Vezaj 11
Tadej Weiss 11
Nejc Jager 11
12. Vid Paradiž 10
Gašper Jovan 10
Faris Buljubašić 10
15. Dominik Drk 9
Leonardo Bistrović 9
Urban Lipec 9
Aljaž Kovačič 9
Miha Godec 9
20. Mirsad Bislimaj 8

DELI NA