Sodniki: | Kovačič Rade , Jurič Dražen |
Delegat: | Zalokar Pavel |
Št. gledalcev: | 60 |
ŠD Košana | |||
---|---|---|---|
P |
ŠD Košana | 3 : 7 | ŽNK Vrhnika |
Z |
KMN Sevnica | 1 : 4 | ŠD Košana |
P |
ŠD Košana | 2 : 9 | KMN Slovenske gorice |
P |
ŽNK Celje | 8 : 2 | ŠD Košana |
P |
ŠD Košana | 1 : 5 | ŽNK Celje |
ŽNK Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Celje | 10 : 0 | ŽNK Vrhnika |
Z |
ŠD Košana | 3 : 7 | ŽNK Vrhnika |
P |
ŽNK Vrhnika | 0 : 11 | KMN Slovenske gorice |
N |
ŽNK Celje | 2 : 2 | ŽNK Vrhnika |
P |
ŽNK Vrhnika | 3 : 10 | KMN Sevnica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Košana | 14 | 7 | 2 | 5 | 55 | ||
ŽNK Vrhnika | 14 | 5 | 2 | 7 | 37 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Košana | 8 | 4 | 0 | 4 | 36 | ||
ŽNK Vrhnika | 8 | 4 | 0 | 4 | 27 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Košana | 6 | 3 | 2 | 1 | 19 | ||
ŽNK Vrhnika | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 |
23/24 | 8.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 03.12.2023, ob 18.30 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 6:5 | (1:3) |
23/24 | 1.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 30.09.2023, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | Košana | 0:5 | (3:1) |
22/23 | 19.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.03.2023, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | Košana | 1:4 | (0:3) |
22/23 | 18.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 19.03.2023, ob 15.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 6:1 | (1:1) |
22/23 | 12.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 15.01.2023, ob 15.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 2:4 | (1:2) |
22/23 | 5.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 29.10.2022, ob 17.00 | ŽNK Vrhnika | - | Košana | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 20.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 03.04.2022, ob 17.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 7:0 | (4:0) |
21/22 | 19.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.03.2022, ob 19.00 | ŽNK Vrhnika | - | Košana | 3:3 | (2:0) |
21/22 | 11.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 11.12.2021, ob 15.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 2:5 | (1:3) |
21/22 | 6.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 06.11.2021, ob 19.00 | ŽNK Vrhnika | - | Košana | 2:4 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 04.09.2021, ob 16.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 10:1 | (2:1) |
19/20 | 15.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 01.03.2020, ob 14.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 3:7 | (1:3) |
19/20 | 7.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 24.11.2019, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | Košana | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 2.krog | Pivka, Športna dvorana Skala, 06.10.2019, ob 14.00 | ŠD Košana | - | ŽNK Vrhnika | 0:4 | (0:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
KMN Slovenske gorice | 9 : 4 | ŽNK Celje |
ŠD Košana | 3 : 7 | ŽNK Vrhnika |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | KMN Slovenske gorice | 13 | 36 | |
2 | ŽNK Celje | 13 | 26 | |
3 | ŽNK Vrhnika | 13 | 18 | |
4 | KMN Sevnica | 13 | 8 | |
5 | ŠD Košana | 12 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tanja Vrabel | 42 |
2. | Tina Jesenovec | 25 |
3. | Dragica Stipič | 20 |
4. | Sergeja Kos | 16 |
Vanesa Kozina | 16 | |
6. | Tjaša Alegro | 12 |
Jerneja Senekovič | 12 | |
Vanja Tanšek | 12 | |
Klementina Mavhar | 12 | |
10. | Daniela Ivanović | 10 |
11. | Viktoria Hornakova | 9 |
Nuša Kukovič | 9 | |
13. | Kaltrina Kajtazi | 8 |
14. | Gaja Srnec | 7 |
Anja Ložar | 7 | |
16. | Valentina Štebih | 4 |
Maja Srebot | 4 | |
Lavra Zagajšek | 4 | |
19. | Larisa Djak | 3 |
Tamara Andrejčič | 3 |