Sodniki: | Djukić Dejan |
Delegat: | Zalokar Pavel |
Št. gledalcev: | 40 |
ŽNK Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Celje | 10 : 0 | ŽNK Vrhnika |
Z |
ŠD Košana | 3 : 7 | ŽNK Vrhnika |
P |
ŽNK Vrhnika | 0 : 11 | KMN Slovenske gorice |
N |
ŽNK Celje | 2 : 2 | ŽNK Vrhnika |
P |
ŽNK Vrhnika | 3 : 10 | KMN Sevnica |
KMN Slovenske gorice | |||
---|---|---|---|
Z |
KMN Slovenske gorice | 10 : 2 | KMN Sevnica |
Z |
KMN Slovenske gorice | 9 : 4 | ŽNK Celje |
Z |
ŽNK Vrhnika | 0 : 11 | KMN Slovenske gorice |
Z |
KMN Slovenske gorice | 5 : 3 | KMN Sevnica |
Z |
ŠD Košana | 2 : 9 | KMN Slovenske gorice |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Vrhnika | 19 | 2 | 1 | 16 | 51 | ||
KMN Slovenske gorice | 19 | 16 | 1 | 2 | 117 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Vrhnika | 10 | 2 | 1 | 7 | 26 | ||
KMN Slovenske gorice | 10 | 7 | 1 | 2 | 56 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Vrhnika | 9 | 0 | 0 | 9 | 25 | ||
KMN Slovenske gorice | 9 | 9 | 0 | 0 | 61 |
23/24 | 10.krog | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek, 23.12.2023, ob 17.00 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 4:1 | (1:0) |
23/24 | 3.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 14.10.2023, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 10:5 | (3:2) |
22/23 | 17.krog | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek, 11.03.2023, ob 20.30 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 6:2 | (1:1) |
22/23 | 16.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 05.03.2023, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 5:3 | (2:0) |
22/23 | 15.krog | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek, 25.02.2023, ob 18.00 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 5:3 | (4:3) |
22/23 | 8.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.11.2022, ob 17.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 2:2 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek, 11.09.2022, ob 17.00 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 6:2 | (2:1) |
21/22 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 20.03.2022, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 2:6 | (1:2) |
21/22 | 16.krog | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek, 25.02.2022, ob 20.30 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 5:2 | (2:1) |
21/22 | 12.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.12.2021, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 0:3 | (0:2) |
21/22 | 10.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 04.12.2021, ob 19.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 2:3 | (0:1) |
21/22 | 5.krog | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek, 30.10.2021, ob 18.30 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 7:3 | (3:1) |
19/20 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 22.02.2020, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 0:11 | (0:7) |
19/20 | 9.krog | Voličina, Športna dvorana Voličina, 15.12.2019, ob 13.00 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 14:5 | (11:0) |
19/20 | 4.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 27.10.2019, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 0:6 | (0:6) |
18/19 | 20.krog | Voličina, Športna dvorana Voličina, 24.03.2019, ob 11.30 | KMN Slovenske gorice | - | ŽNK Vrhnika | 8:4 | (6:0) |
18/19 | 15.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 10.02.2019, ob 13.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 3:9 | (1:5) |
18/19 | 10.krog | Voličina, Športna dvorana Voličina, 16.12.2018, ob 18.00 | KMN Slovenske Gorice | - | ŽNK Vrhnika | 6:3 | (2:0) |
18/19 | 5.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 04.11.2018, ob 16.00 | ŽNK Vrhnika | - | KMN Slovenske gorice | 2:8 | (1:2) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŠD Košana | 0 : 1 | KMN Sevnica |
ŽNK Vrhnika | 0 : 6 | KMN Slovenske gorice |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | KMN Slovenske gorice | 13 | 36 | |
2 | ŽNK Celje | 13 | 26 | |
3 | ŽNK Vrhnika | 13 | 18 | |
4 | KMN Sevnica | 13 | 8 | |
5 | ŠD Košana | 12 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tanja Vrabel | 42 |
2. | Tina Jesenovec | 25 |
3. | Dragica Stipič | 20 |
4. | Sergeja Kos | 16 |
Vanesa Kozina | 16 | |
6. | Tjaša Alegro | 12 |
Jerneja Senekovič | 12 | |
Vanja Tanšek | 12 | |
Klementina Mavhar | 12 | |
10. | Daniela Ivanović | 10 |
11. | Viktoria Hornakova | 9 |
Nuša Kukovič | 9 | |
13. | Kaltrina Kajtazi | 8 |
14. | Gaja Srnec | 7 |
Anja Ložar | 7 | |
16. | Valentina Štebih | 4 |
Maja Srebot | 4 | |
Lavra Zagajšek | 4 | |
19. | Larisa Djak | 3 |
Tamara Andrejčič | 3 |