5. krog |  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna |  20.01.2024 ob 15.00

KMN Bronx Škofije

7 : 2

THE Nutrition Extrem


Sodniki: Božič Alen
Delegat: Vorotnjak Stefan
Št. gledalcev: 10

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
Z
Futsal klub Dobrepolje 1 : 5 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 10 : 0 Kix Ajdovščina
Z
MNK Proteus Postojna 0 : 7 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 6 : 0 Futsal Olimpija
Z
KMN Bronx Škofije 7 : 2 THE Nutrition Extrem
THE Nutrition Extrem
N
MNK Proteus Postojna 2 : 2 THE Nutrition Extrem
N
THE Nutrition Extrem 0 : 0 Futsal Olimpija
Z
THE Nutrition Extrem 4 : 0 NK Ribnica
N
THE Nutrition Extrem 2 : 2 Kix Ajdovščina
P
KMN Bronx Škofije 7 : 2 THE Nutrition Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 24 10 1 13 105
ŠD Extreme 24 13 1 10 103
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 11 3 0 8 38
ŠD Extreme 11 8 0 3 58
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 13 7 1 5 67
ŠD Extreme 13 5 1 7 45



Vse medsebojne tekme

23/24  5.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 20.01.2024, ob 15.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 7:2  (5:1) 
23/24  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 02.12.2023, ob 12.00  THE Nutrition Extrem - KMN Bronx Škofije 0:6  (0:3) 
22/23  7.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 14.01.2023, ob 14.30  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 1:1  (0:0) 
22/23  3.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.11.2022, ob 12.00  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 1:6  (1:3) 
22/23  2.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 12.11.2022, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 5:1  (2:0) 
21/22  10.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 22.01.2022, ob 17.00  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 5:1  (1:0) 
21/22  5.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 11.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 2:3  (2:1) 
19/20  8.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.12.2019, ob 14.00  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 1:13  (0:8) 
19/20  6.krog  Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 07.12.2019, ob 13.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 3:12  (0:5) 
19/20  4.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 16.11.2019, ob 17.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 3:5  (3:1) 
18/19  12.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.02.2019, ob 14.30  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 7:1  (3:0) 
18/19  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.11.2018, ob 12.30  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 1:5  (1:0) 
18/19  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2018, ob 12.00  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 1:8  (0:3) 
17/18  9.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.02.2018, ob 15.20  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 3:4  (1:4) 
17/18  8.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 03.03.2018, ob 14.10  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 1:9  (1:5) 
17/18  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.11.2017, ob 12.40  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 2:5  (1:2) 
16/17  6.krog  Zgornje Škofije, ŠD Burja, 17.12.2016, ob 14.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extreme 1:4  (1:2) 
16/17  5.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.12.2016, ob 12.00  ŠD Extrem A - KMN Bronx Škofije 6:3  (0:2) 
16/17  3.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 05.11.2016, ob 15.00  ŠD Extrem A - KMN Bronx Škofije 6:0  (4:0) 
15/16  8.krog  Škofije, ŠD Burja, 30.01.2016, ob 11.00  - KMN Bronx Škofije 5:9  (5:5) 
15/16  6.krog  Tržič, Dvorana Tržiških Olimpijcev, 28.11.2015, ob 09.00  - KMN Bronx Škofije 7:4  (3:0) 
15/16  2.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 07.11.2015, ob 17.30  - ŠD Extreme 1:12  (0:6) 
14/15  3.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 29.11.2014, ob 11.00  - KMN Bronx Škofije 9:2  (7:1) 
14/15  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 18.10.2014, ob 12.30  - ŠD Extreme 5:9  (1:5) 

5. krog
Futsal Olimpija 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Dobrepolje 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
KMN Oplast Kobarid 0 : 17 Kix Ajdovščina
MNK Proteus Postojna 3 : 2 NK Ribnica
THE Nutrition Extrem 3 : 3 MNK Proteus Postojna
Kix Ajdovščina 6 : 4 Futsal Olimpija
KMN Bronx Škofije 12 : 1 NK Ribnica
KMN Bronx Škofije 7 : 2 THE Nutrition Extrem

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 14 42
2 Kix Ajdovščina 14 29
3 MNK Proteus Postojna 14 23
4 Futsal Olimpija 14 22
5 Futsal klub Dobrepolje 14 21
6 THE Nutrition Extrem 14 20
7 NK Ribnica 14 6
8 KMN Oplast Kobarid 14 0

STRELCI
1. Aron Vučić 50
2. Vid Peternel 34
3. Kevin Vujić 22
Kevin Selišnik 22
Aleks Lemut 22
6. Manuel Mačak 18
7. Maks Mustar 14
8. Gal Muhič 12
9. Nikola Kostrešević 11
10. Črt Peternel 9
Liam Bajrektarević 9
Danijel Stajić 9
13. Anej Curk 8
Jakob Štih 8
15. Adin Atajić 7
Tai Kodelja 7
Nejc Anžič 7
18. Nal Putre 6
Etien Polanc 6
Maja Debelak 6

DELI NA