2. krog |  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče |  21.10.2018 ob 17.00

Futsal klub Dobrepolje

3 : 7

ŠD Extrem

Sodniki: Maksimović Igor
Delegat: Vetrih Vlado
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Oplast Kobarid 9 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 22 : 2 FSK Stripy
P
KMN Bronx Škofije 11 : 1 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 10 ŠD Extrem
P
FC Litija 13 : 6 Futsal klub Dobrepolje
ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 9 : 0 KMN Bronx Škofije
Z
FC Litija 2 : 4 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 16 : 2 FSK Stripy
Z
Futsal klub Dobrepolje 5 : 10 ŠD Extrem
P
KMN Oplast Kobarid 6 : 2 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Futsal klub Dobrepolje 11 0 0 11 22
ŠD Extreme 11 11 0 0 93
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Futsal klub Dobrepolje 6 0 0 6 14
ŠD Extreme 6 6 0 0 45
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Futsal klub Dobrepolje 5 0 0 5 8
ŠD Extreme 5 5 0 0 48



Vse medsebojne tekme

18/19  12.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 20.01.2019, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem 5:10  (0:4) 
18/19  7.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 02.12.2018, ob 16.00  ŠD Extrem - Futsal klub Dobrepolje 12:2  (7:0) 
18/19  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 21.10.2018, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem 3:7  (0:2) 
16/17  18.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 05.03.2017, ob 10.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem A 2:7  (1:3) 
16/17  10.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 18.12.2016, ob 14.30  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem A 3:5  (1:2) 
16/17  3.krog  Ribnica, Športni center Ribnica, Majnikova ulica 2, 1310 Ribnica, 30.10.2016, ob 17.00  ŠD Extrem A - Futsal klub Dobrepolje 11:0  (4:0) 
15/16  13.krog  Ribnica, ŠC Ribnica, 07.02.2016, ob 14.30  - 8:2  (4:2) 
15/16  6.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 29.11.2015, ob 10.30  - 0:12  (0:9) 
14/15  13.krog  Ribnica, ŠD Ribnica, 22.02.2015, ob 15.00  - 10:2  (3:0) 
14/15  6.krog  Ribnica, Športni center Ribnica, 23.11.2014, ob 17.00  - 7:2  (3:1) 
14/15  1.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 12.10.2014, ob 14.00  - 1:4  (0:2) 

2. krog
FSK Stripy 1 : 15 KMN Oplast Kobarid
FC Litija 9 : 3 KMN Bronx Škofije
Futsal klub Dobrepolje 3 : 7 ŠD Extrem

LESTVICA
1 ŠD Extrem 15 39
2 KMN Bronx Škofije 15 29
3 KMN Oplast Kobarid 15 28
4 FC Litija 15 27
5 Futsal klub Dobrepolje 15 9
6 FSK Stripy 15 1

STRELCI
1. Andraž Gregorič 50
2. Lucas Mačak 31
3. Luka Grm 30
4. Anže Žlindra 25
5. Tian Uršič 22
6. Leon Korošec 21
7. Vid Kos 20
8. Klemen Švelc 19
Erik Fink 19
10. Luka Čop 17
11. Jan Kalšek 14
Nejc Šifrer 14
13. Jamin Kujraković 13
Val Demšar 13
15. Jan Kravanja 10
Matjaž Rakušček 10
17. Blaž Koren 8
Urban Urbanija 8
Ben Dobovičnik 8
Dion Hoti 8

DELI NA