7. krog |  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka |  17.11.2019 ob 18.30

FSK Stripy

8 : 3

KMN Oplast Kobarid


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Maksimović Igor
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FSK Stripy
Z
KMN Oplast Kobarid 2 : 7 FSK Stripy
P
KMN Bronx Škofije 6 : 1 FSK Stripy
Z
FSK Stripy 16 : 6 Futsal klub Dobrepolje
Z
Dlan Logatec 4 : 14 FSK Stripy
N
FSK Stripy 8 : 8 Siliko Fortrade
KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 2 : 7 FSK Stripy
P
ŠD Extrem 10 : 4 KMN Oplast Kobarid
P
Siliko Fortrade 8 : 3 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Bronx Škofije 7 : 0 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 5 : 9 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 12 10 2 0 71
KMN Oplast Kobarid 12 0 2 10 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 6 4 2 0 43
KMN Oplast Kobarid 6 0 2 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 6 6 0 0 28
KMN Oplast Kobarid 6 0 0 6 9



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 26.01.2020, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 2:7  (0:5) 
19/20  7.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 17.11.2019, ob 18.30  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 8:3  (3:2) 
18/19  11.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 20.01.2019, ob 14.30  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 5:5  (2:2) 
18/19  4.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 04.11.2018, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 1:2  (0:0) 
17/18  10.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 19.01.2018, ob 18.30  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 2:4  (1:2) 
17/18  1.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 08.10.2017, ob 19.00  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 2:2  (0:0) 
16/17  11.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata, 22.01.2017, ob 19.00  FSK Stripy - KMN Oplast Kobarid 6:1  (6:0) 
16/17  4.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 06.11.2016, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - FSK Stripy 2:6  (2:1) 
15/16  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 14.02.2016, ob 18.00  - 1:4  (1:1) 
15/16  5.krog  Škofja Loka, ŠD Trata, Škofja Loka, 22.11.2015, ob 18.00  - 10:0  (1:0) 
14/15  9.krog  Škofja Loka, ŠD Trata, Škofja Loka, 17.01.2015, ob 18.30  - 12:2  (6:2) 
14/15  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 18.10.2014, ob 17.30  - 1:5  (1:1) 

7. krog
Futsal klub Dobrepolje 6 : 7 KMN Bronx Škofije
ŠD Extrem 2 : 6 Siliko Fortrade
FSK Stripy 8 : 3 KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 12 33
2 Siliko Fortrade 12 29
3 FSK Stripy 12 25
4 ŠD Extrem 12 13
5 Futsal klub Dobrepolje 12 12
6 KMN Oplast Kobarid 12 12
7 Dlan Logatec 12 0

STRELCI
1. Jan Bogataj 40
2. Aleksander Stanić 29
3. Matic Babič 24
4. Žiga Kneževič Mrak 21
5. Tod Ciuha 15
Davor Stanišič 15
7. Domen Ličen 14
8. Nejc Žagar 13
Filip Toplikar 13
10. Andraž Žlindra 12
Tevž Ivanjko 12
12. Žak Purič 11
Matej Ahčin 11
Sergej Jelovčan 11
Vanč Florjančič 11
Žiga Susman 11
17. Miha Car 10
18. Gašper Kastelic 9
19. Tilen Cupin 8
Maks Debeljak 8

DELI NA