4. krog |  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije |  20.10.2019 ob 16.00

KMN Bronx Škofije

7 : 2

ŠD Extrem


Sodniki: Božič Alen , Rustja Matej
Delegat: Brčaninović Ismet
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 6 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Z
Dlan Logatec 2 : 21 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 6 : 1 FSK Stripy
Z
ŠD Extrem 3 : 10 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 7 : 0 KMN Oplast Kobarid
ŠD Extrem
N
Siliko Fortrade 4 : 4 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 10 : 4 KMN Oplast Kobarid
P
ŠD Extrem 3 : 10 KMN Bronx Škofije
Z
Futsal klub Dobrepolje 7 : 8 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 23 : 0 Dlan Logatec


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 4 2 0 2 26
ŠD Extreme 4 2 0 2 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 2 1 0 1 10
ŠD Extreme 2 1 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 2 1 0 1 16
ŠD Extreme 2 1 0 1 12



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 22.12.2019, ob 12.30  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 3:10  (1:5) 
19/20  4.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 20.10.2019, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - ŠD Extrem 7:2  (2:1) 
17/18  18.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 11.03.2018, ob 13.30  KMN Bronx Škofije - ŠD Extrem 3:4  (1:2) 
17/18  9.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 03.12.2017, ob 17.00  ŠD Extrem - KMN Bronx Škofije 9:6  (5:2) 

4. krog
KMN Bronx Škofije 7 : 2 ŠD Extrem
Futsal klub Dobrepolje 9 : 10 FSK Stripy
Siliko Fortrade 9 : 0 Dlan Logatec

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 12 33
2 Siliko Fortrade 12 29
3 FSK Stripy 12 25
4 ŠD Extrem 12 13
5 Futsal klub Dobrepolje 12 12
6 KMN Oplast Kobarid 12 12
7 Dlan Logatec 12 0

STRELCI
1. Jan Bogataj 40
2. Aleksander Stanić 29
3. Matic Babič 24
4. Žiga Kneževič Mrak 21
5. Tod Ciuha 15
Davor Stanišič 15
7. Domen Ličen 14
8. Nejc Žagar 13
Filip Toplikar 13
10. Andraž Žlindra 12
Tevž Ivanjko 12
12. Žak Purič 11
Matej Ahčin 11
Sergej Jelovčan 11
Vanč Florjančič 11
Žiga Susman 11
17. Miha Car 10
18. Gašper Kastelic 9
19. Tilen Cupin 8
Maks Debeljak 8

DELI NA