16. krog |  Ribnica, ŠC Ribnica |  18.02.2012 ob 16.30

Fragmat Extrem

5 : 3

KMN Velike Lašče


Sodniki: Fatič Elvis , Vuk Miro
Delegat: Bernik Matija
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fragmat Extrem
P
Tomaž Picerija Ozmec 3 : 1 Fragmat Extrem
Z
Fragmat Extrem 5 : 0 KMN Benedikt
Z
Fragmat Extrem 7 : 3 Vuko Ljubljana
P
Fragmat Extrem 5 : 8 KMN Slovenske Gorice
P
ŠND Veplas Velenje 5 : 4 Fragmat Extrem
KMN Velike Lašče
P
ŠD Brezje 7 : 6 KMN Velike Lašče
Z
KMN Velike Lašče 5 : 3 Tomaž Picerija Ozmec
N
KMN Benedikt 5 : 5 KMN Velike Lašče
Z
KMN Velike Lašče 10 : 5 Vuko Ljubljana
P
KMN Slovenske Gorice 8 : 7 KMN Velike Lašče


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 8 2 1 5 27
KMN Velike Lašče 8 5 1 2 35
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 4 1 0 3 12
KMN Velike Lašče 4 3 0 1 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 4 1 1 2 15
KMN Velike Lašče 4 2 1 1 21



Vse medsebojne tekme

18/19  18.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 08.03.2019, ob 19.30  Extrem Sodražica - KMN Velike Lašče 2:4  (1:4) 
18/19  9.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 30.11.2018, ob 20.00  KMN Velike Lašče - Extrem Sodražica 4:3  (1:1) 
17/18  15.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 09.02.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Velike Lašče 3:4  (1:3) 
17/18  6.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 17.11.2017, ob 20.00  KMN Velike Lašče - ŠD Extrem 12:4  (4:1) 
12/13  12.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 07.12.2012, ob 19.30  - 2:3  (2:0) 
12/13  1.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 21.09.2012, ob 20.00  - 3:3  (1:2) 
11/12  16.krog  Ribnica, ŠC Ribnica, 18.02.2012, ob 16.30  - 5:3  (1:0) 
11/12  5.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 12.11.2011, ob 18.00  - 2:5  (0:2) 

16. krog
KMN Slovenske Gorice 10 : 4 KMN Sevnica
Vuko Ljubljana 4 : 2 FSK Stripy
Fragmat Extrem 5 : 3 KMN Velike Lašče
ŠND Veplas Velenje 2 : 1 Kebelj Mibus prevozi
KMN Benedikt 4 : 2 ŠD Brezje

LESTVICA
1 Vuko Ljubljana 20 52
2 KMN Slovenske Gorice 20 40
3 ŠND Veplas Velenje 20 32
4 KMN Sevnica 20 32
5 ŠD Brezje 20 31
6 Fragmat Extrem 20 29
7 FSK Stripy 20 28
8 KMN Velike Lašče 20 25
9 Kebelj Mibus prevozi 20 19
10 Tomaž Picerija Ozmec 20 12
11 KMN Benedikt 20 12

STRELCI
1. Bojan Klemenčič 42
2. Davor Gajser 22
3. Emir Midžan 18
Jurček Klinc 18
5. Nikola Jandrić 17
Jure Kordiš 17
7. Gregor Pešec 16
Siniša Brkić 16
9. Aleš Lašič Zavadlal 15
Anže Česen 15
Arnel Mahmutovič 15
12. Davorin Šnofl 13
Nenad Kurtić 13
Milan Kojadinović 13
15. Gregor Frumen 12
Jure Langerholc 12
Dejan Bizjak 12
18. Luka Koprivnjak 11
Elvis Kličić 11
Uroš Kavčič 11

DELI NA