2. krog |  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna |  24.09.2021 ob 21.00

MNK Proteus

3 : 3

KMN Benedikt Slovenske gorice


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Zašev Venco
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 35

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

MNK Proteus
P
MNK Proteus 1 : 5 ŠD Extrem
Z
KMN Benedikt Slovenske gorice 5 : 6 MNK Proteus
P
MNK Proteus 5 : 6 KMN Sevnica
N
Futsal Olimpija 2 : 2 MNK Proteus
P
MNK Proteus 3 : 7 KMN Miklavž TBS Team 24
KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 3 : 4 KMN Miklavž TBS Team 24
P
KIX Ajdovščina 4 : 2 KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 5 : 6 MNK Proteus
P
ŠD Extrem 9 : 2 KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 4 : 10 KMN Sevnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Proteus Postojna 5 2 2 1 32
KMN Benedikt 5 1 2 2 25
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Proteus Postojna 2 0 2 0 10
KMN Benedikt 2 0 2 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Proteus Postojna 3 2 0 1 22
KMN Benedikt 3 1 0 2 15



Vse medsebojne tekme

21/22  19.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 11.03.2022, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - MNK Proteus 5:6  (2:3) 
21/22  9.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 19.11.2021, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - MNK Proteus 4:11  (1:4) 
21/22  2.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 24.09.2021, ob 21.00  NK Proteus Postojna - KMN Benedikt 3:3  (0:2) 
20/21  9.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 30.03.2021, ob 21.00  Svet savn MNK Proteus Postojna - KMN Benedikt Slovenske gorice 7:7  (3:3) 
20/21  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 09.10.2020, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - Svet savn MNK Proteus Postojna 6:5  (3:2) 

2. krog
MNK Proteus 3 : 3 KMN Benedikt Slovenske gorice
Futsal Olimpija 0 : 6 KMN Sevnica
KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 2 KIX Ajdovščina

LESTVICA
1 KMN Sevnica 18 45
2 KMN Miklavž TBS Team 24 18 36
3 Futsal Olimpija 18 29
4 KIX Ajdovščina 18 25
5 ŠD Extrem 18 24
6 MNK Proteus 18 20
7 KMN Benedikt Slovenske gorice 18 4

STRELCI
1. Vojislav Ješić 20
2. Borut Žičkar 17
3. Gregor Pešec 16
4. Nejc Brusar 15
Eldin Skopljak 15
6. Domen Ličen 14
Luka Kolar Robnik 14
Sebastijan Drobne 14
9. Patrick Kolar Robnik 13
10. Nikola Vidović 12
11. Matic Belak Vivod 11
Andraž Žlindra 11
David Pipan 11
14. Roman Hribar 10
Kristjan Jordan 10
Sifet Liđan 10
17. Drejc Kljun 9
Aljaž Bolko 9
Rok Klingsbichl 9
Jasmin Dindič 9

DELI NA