9. krog |  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor |  30.03.2021 ob 20.00

KMN Miklavž TBS team24

10 : 2

MNK KIX Ajdovščina


Sodniki: Koritnik Matjaž , Dimic Sebastijan
Delegat: Kokol Miro
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Miklavž TBS team24
P
ŠD Extrem 7 : 5 KMN Miklavž TBS team24
Z
KMN Miklavž TBS team24 10 : 2 MNK KIX Ajdovščina
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 6 : 2 KMN Miklavž TBS team24
N
KMN Miklavž TBS team24 3 : 3 KMN Meteorplast
Z
Svet savn MNK Proteus Postojna 1 : 10 KMN Miklavž TBS team24
MNK KIX Ajdovščina
Z
MNK KIX Ajdovščina 7 : 6 Svet savn MNK Proteus Postojna
P
KMN Miklavž TBS team24 10 : 2 MNK KIX Ajdovščina
P
ŠD Extrem 8 : 3 MNK KIX Ajdovščina
P
MNK KIX Ajdovščina 4 : 9 KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Meteorplast 4 : 0 MNK KIX Ajdovščina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 7 4 0 3 33
KIX Ajdovščina 7 3 0 4 29
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 4 3 0 1 22
KIX Ajdovščina 4 1 0 3 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 3 1 0 2 11
KIX Ajdovščina 3 2 0 1 15



Vse medsebojne tekme

20/21  9.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 30.03.2021, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - MNK KIX Ajdovščina 10:2  (3:0) 
20/21  4.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 10.10.2020, ob 16.00  KIX Ajdovščina - KMN MIklavž 5:3  (1:2) 
19/20  17.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 15.02.2020, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - MNK Kix Ajdovščina 2:6  (0:4) 
19/20  14.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 25.01.2020, ob 18.00  MNK Kix Ajdovščina - KMN Miklavž TBS team24 3:6  (1:0) 
19/20  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 08.11.2019, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - MNK Kix Ajdovščina 7:5  (5:2) 
18/19  11.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 22.12.2018, ob 20.00  Kix Ajdovščina - KMN Miklavž TBS Team24 7:2  (4:0) 
18/19  2.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 06.10.2018, ob 18.00  KMN Miklavž - Kix Ajdovščina 3:1  (0:1) 

9. krog
KMN Meteorplast 8 : 1 ŠD Extrem
KMN Miklavž TBS team24 10 : 2 MNK KIX Ajdovščina
Svet savn MNK Proteus Postojna 7 : 7 KMN Benedikt Slovenske gorice

LESTVICA
1 KMN Meteorplast 10 26
2 ŠD Extrem 10 19
3 KMN Benedikt Slovenske gorice 10 18
4 KMN Miklavž TBS team24 10 13
5 MNK KIX Ajdovščina 10 7
6 Svet savn MNK Proteus Postojna 10 2

STRELCI
1. Patrick Kolar Robnik 14
2. Aljaž Goznik 13
Jan Žnidarčič 13
4. Matic Belak Vivod 12
5. Dejan Hager 11
6. Mitja Koder 8
Jovan Desić 8
Drejc Kljun 8
9. Teotim Hiti 7
10. Alen Ruis 6
Aljaž Ruis 6
Luka Kolar Robnik 6
Mitja Drašak 6
Anej Batistič 6
15. Edin Čolič 5
Danijel Vukajlović 5
Denis Žvab 5
Žan Polanec 5
Tomaž Pustotnik 5
Domen Školiber 5

DELI NA