Sodniki: | Jurič Dražen , Kovačič Rade |
Delegat: | Velić Sadet |
Št. gledalcev: | 1 |
Svet savn MNK Proteus Postojna | |||
---|---|---|---|
P |
MNK KIX Ajdovščina | 7 : 6 | Svet savn MNK Proteus Postojna |
N |
Svet savn MNK Proteus Postojna | 7 : 7 | KMN Benedikt Slovenske gorice |
P |
KMN Meteorplast | 9 : 1 | Svet savn MNK Proteus Postojna |
P |
Svet savn MNK Proteus Postojna | 5 : 10 | ŠD Extrem |
P |
Svet savn MNK Proteus Postojna | 1 : 10 | KMN Miklavž TBS team24 |
KMN Miklavž TBS team24 | |||
---|---|---|---|
P |
ŠD Extrem | 7 : 5 | KMN Miklavž TBS team24 |
Z |
KMN Miklavž TBS team24 | 10 : 2 | MNK KIX Ajdovščina |
P |
KMN Benedikt Slovenske gorice | 6 : 2 | KMN Miklavž TBS team24 |
N |
KMN Miklavž TBS team24 | 3 : 3 | KMN Meteorplast |
Z |
Svet savn MNK Proteus Postojna | 1 : 10 | KMN Miklavž TBS team24 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Proteus Postojna | 11 | 3 | 3 | 5 | 37 | ||
KMN Miklavž | 11 | 5 | 3 | 3 | 51 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Proteus Postojna | 6 | 3 | 1 | 2 | 30 | ||
KMN Miklavž | 6 | 2 | 1 | 3 | 35 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Proteus Postojna | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | ||
KMN Miklavž | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 |
23/24 | 11.krog | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 10.01.2024, ob 20.00 | KMN Miklavž TBS team24 | - | NK Proteus Postojna | 2:2 | (2:1) |
23/24 | 4.krog | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 27.10.2023, ob 21.00 | NK Proteus Postojna | - | KMN Miklavž | 8:6 | (5:1) |
22/23 | 18.krog | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 03.03.2023, ob 21.00 | MNK Proteus Postojna | - | KMN Miklavž | 6:5 | (3:3) |
22/23 | 13.krog | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 14.01.2023, ob 17.00 | KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 | - | NK Proteus Postojna | 4:2 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | 18.11.2022, ob 21.00 | MNK Proteus Postojna | - | KMN Miklavž | 5:0 | |
22/23 | 3.krog | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 08.10.2022, ob 20.00 | KMN Miklavž TBS TEAM24 | - | NK Proteus Postojna | 5:0 | |
21/22 | 16.krog | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 11.02.2022, ob 21.00 | MNK Proteus | - | KMN Miklavž | 3:7 | (1:4) |
21/22 | 12.krog | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 10.12.2021, ob 21.00 | MNK Proteus | - | KMN Miklavž | 7:7 | (2:2) |
21/22 | 5.krog | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 16.10.2021, ob 21.00 | KMN Miklavž TBS Team 24 | - | NK Proteus Postojna | 3:3 | (1:0) |
20/21 | 6.krog | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 06.03.2021, ob 19.00 | Svet savn MNK Proteus Postojna | - | KMN Miklavž | 1:10 | (1:4) |
20/21 | 1.krog | Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 19.09.2020, ob 20.00 | KMN MIklavž | - | NK Proteus Postojna | 2:0 | (1:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
KMN Meteorplast | 4 : 0 | MNK KIX Ajdovščina |
ŠD Extrem | 3 : 3 | KMN Benedikt Slovenske gorice |
Svet savn MNK Proteus Postojna | 1 : 10 | KMN Miklavž TBS team24 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | KMN Meteorplast | 10 | 26 | |
2 | ŠD Extrem | 10 | 19 | |
3 | KMN Benedikt Slovenske gorice | 10 | 18 | |
4 | KMN Miklavž TBS team24 | 10 | 13 | |
5 | MNK KIX Ajdovščina | 10 | 7 | |
6 | Svet savn MNK Proteus Postojna | 10 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Patrick Kolar Robnik | 14 |
2. | Aljaž Goznik | 13 |
Jan Žnidarčič | 13 | |
4. | Matic Belak Vivod | 12 |
5. | Dejan Hager | 11 |
6. | Mitja Koder | 8 |
Jovan Desić | 8 | |
Drejc Kljun | 8 | |
9. | Teotim Hiti | 7 |
10. | Alen Ruis | 6 |
Aljaž Ruis | 6 | |
Luka Kolar Robnik | 6 | |
Mitja Drašak | 6 | |
Anej Batistič | 6 | |
15. | Edin Čolič | 5 |
Danijel Vukajlović | 5 | |
Denis Žvab | 5 | |
Žan Polanec | 5 | |
Tomaž Pustotnik | 5 | |
Domen Školiber | 5 |