13. krog |  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer |  10.01.2020 ob 20.00

KMN Meteorplast

3 : 4

MNK Kix Ajdovščina

Sodniki: Sakelšek Aleš , Milošič Iztok
Delegat: Majcen Jani
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 5 : 4 ŠD Extrem
Z
Dlan Logatec 6 : 8 KMN Meteorplast
P
KMN Meteorplast 2 : 5 Mlinše
Z
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24
MNK Kix Ajdovščina
Z
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Dlan Logatec
P
Mlinše 5 : 0 MNK Kix Ajdovščina
P
MNK Kix Ajdovščina 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Z
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina
Z
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Futsal klub Kebelj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 4 2 1 1 11
KIX Ajdovščina 4 1 1 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 1 0 0 1 3
KIX Ajdovščina 1 1 0 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 3 2 1 0 8
KIX Ajdovščina 3 0 1 2 3



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 19.09.2020, ob 18.00  KIX Ajdovščina - KMN Meteorplast 1:5  (0:2) 
19/20  15.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 01.02.2020, ob 18.00  MNK Kix Ajdovščina - KMN Meteorplast 1:2  (1:1) 
19/20  13.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.01.2020, ob 20.00  KMN Meteorplast - MNK Kix Ajdovščina 3:4  (2:3) 
19/20  6.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 26.10.2019, ob 20.00  MNK Kix Ajdovščina - KMN Meteorplast 1:1  (1:0) 

13. krog
Futsal klub Dobrepolje 8 : 1 Dlan Logatec
KMN Miklavž TBS team24 0 : 1 Mlinše
KMN Meteorplast 3 : 4 MNK Kix Ajdovščina
Futsal klub Kebelj 2 : 6 ŠD Extrem

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA