12. krog |  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi |  18.01.2020 ob 20.30

Mlinše

4 : 1

KMN Meteorplast

Sodniki: Milošič Iztok , Petek Jernej
Delegat: Grošić Irfet
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mlinše
Z
KMN Miklavž TBS team24 5 : 7 Mlinše
Z
Mlinše 5 : 0 MNK Kix Ajdovščina
Z
KMN Meteorplast 2 : 5 Mlinše
Z
Mlinše 4 : 1 ŠD Extrem
P
Dlan Logatec 2 : 1 Mlinše
KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 5 : 4 ŠD Extrem
Z
Dlan Logatec 6 : 8 KMN Meteorplast
P
KMN Meteorplast 2 : 5 Mlinše
Z
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 3 3 0 0 15
KMN Meteorplast 3 0 0 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 1 1 0 0 4
KMN Meteorplast 1 0 0 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 2 2 0 0 11
KMN Meteorplast 2 0 0 2 5



Vse medsebojne tekme

19/20  18.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 22.02.2020, ob 19.00  KMN Meteorplast - Mlinše 2:5  (0:2) 
19/20  12.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 18.01.2020, ob 20.30  Mlinše - KMN Meteorplast 4:1  (3:1) 
19/20  5.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.10.2019, ob 20.00  KMN Meteorplast - Mlinše 3:6  (1:2) 

12. krog
Futsal klub Dobrepolje 6 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Dlan Logatec 5 : 2 ŠD Extrem
MNK Kix Ajdovščina 7 : 3 Futsal klub Kebelj
Mlinše 4 : 1 KMN Meteorplast

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA