10. krog |  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor |  13.12.2019 ob 20.00

KMN Miklavž TBS team24

6 : 5

KMN Meteorplast

Sodniki: Koritnik Matjaž , Dimic Sebastijan
Delegat: Narat Andrej
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Miklavž TBS team24 5 : 7 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 4 KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina
P
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Z
KMN Miklavž TBS team24 4 : 1 ŠD Extrem
KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 5 : 4 ŠD Extrem
Z
Dlan Logatec 6 : 8 KMN Meteorplast
P
KMN Meteorplast 2 : 5 Mlinše
Z
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 4 2 0 2 18
KMN Meteorplast 4 2 0 2 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 1 1 0 0 6
KMN Meteorplast 1 0 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 3 1 0 2 12
KMN Meteorplast 3 2 0 1 16



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 30.09.2020, ob 19.00  KMN Meteorplast - KMN MIklavž 7:3  (2:1) 
19/20  16.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 07.02.2020, ob 20.00  KMN Meteorplast - KMN Miklavž TBS team24 8:4  (4:1) 
19/20  10.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 13.12.2019, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - KMN Meteorplast 6:5  (0:1) 
19/20  3.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 04.10.2019, ob 20.00  KMN Meteorplast - KMN Miklavž TBS team24 1:5  (0:1) 

10. krog
Futsal klub Dobrepolje 5 : 2 Futsal klub Kebelj
Mlinše 6 : 6 ŠD Extrem
Dlan Logatec 1 : 7 MNK Kix Ajdovščina
KMN Miklavž TBS team24 6 : 5 KMN Meteorplast

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA