10. krog |  Logatec, Športna dvorana Logatec |  30.11.2019 ob 20.00

Dlan Logatec

1 : 7

MNK Kix Ajdovščina

Sodniki: Petek Jernej , Hozyan Uroš
Delegat: Petek Bogomir
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dlan Logatec
P
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Dlan Logatec
P
Dlan Logatec 6 : 8 KMN Meteorplast
P
ŠD Extrem 3 : 1 Dlan Logatec
Z
Dlan Logatec 2 : 1 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec
MNK Kix Ajdovščina
Z
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Dlan Logatec
P
Mlinše 5 : 0 MNK Kix Ajdovščina
P
MNK Kix Ajdovščina 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Z
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina
Z
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Futsal klub Kebelj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MŠKD Dlan na dlan 7 2 0 5 19
KIX Ajdovščina 7 5 0 2 36
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MŠKD Dlan na dlan 3 2 0 1 11
KIX Ajdovščina 3 1 0 2 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MŠKD Dlan na dlan 4 0 0 4 8
KIX Ajdovščina 4 4 0 0 24



Vse medsebojne tekme

19/20  20.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 06.03.2020, ob 20.00  MNK Kix Ajdovščina - Dlan Logatec 5:0  (1:1) 
19/20  10.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 30.11.2019, ob 20.00  Dlan Logatec - MNK Kix Ajdovščina 1:7  (0:2) 
19/20  3.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 05.10.2019, ob 18.00  MNK Kix Ajdovščina - Dlan Logatec 6:0  (1:0) 
18/19  16.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 16.02.2019, ob 17.00  Dlan Logatec - Kix Ajdovščina 4:3  (2:2) 
18/19  7.krog  Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 10.11.2018, ob 16.00  Kix Ajdovščina - Dlan Logatec 6:4  (2:2) 
16/17  18.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 11.03.2017, ob 20.00  Dlan Logatec - KIX Ajdovščina 6:2  (2:2) 
16/17  9.krog  Dobravlje, OŠ Dobravlje, 10.12.2016, ob 20.00  KIX Ajdovščina - Dlan Logatec 7:4  (5:2) 

10. krog
Futsal klub Dobrepolje 5 : 2 Futsal klub Kebelj
Mlinše 6 : 6 ŠD Extrem
Dlan Logatec 1 : 7 MNK Kix Ajdovščina
KMN Miklavž TBS team24 6 : 5 KMN Meteorplast

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA