9. krog |  Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica |  22.11.2019 ob 20.30

Futsal klub Kebelj

4 : 7

KMN Miklavž TBS team24

Sodniki: Milošič Iztok , Žekš Aleš
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 20

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Kebelj
P
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Futsal klub Kebelj
P
Mlinše 10 : 2 Futsal klub Kebelj
P
Dlan Logatec 9 : 5 Futsal klub Kebelj
P
Futsal klub Kebelj 2 : 6 ŠD Extrem
P
MNK Kix Ajdovščina 7 : 3 Futsal klub Kebelj
KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Miklavž TBS team24 5 : 7 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 4 KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina
P
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Z
KMN Miklavž TBS team24 4 : 1 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 6 2 0 4 25
KMN Miklavž 6 4 0 2 30
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 3 1 0 2 12
KMN Miklavž 3 2 0 1 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 3 1 0 2 13
KMN Miklavž 3 2 0 1 17



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica, 22.11.2019, ob 20.30  Futsal klub Kebelj - KMN Miklavž TBS team24 4:7  (1:3) 
19/20  2.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 27.09.2019, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - Futsal klub Kebelj 7:5  (4:3) 
18/19  13.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 26.01.2019, ob 19.30  Futsal klub Kebelj - KMN Miklavž TBS Team24 7:3  (2:0) 
18/19  4.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 20.10.2018, ob 18.00  KMN Miklavž TBS Team24 - Futsal klub Kebelj 6:3  (4:2) 
17/18  12.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 20.01.2018, ob 19.00  KMN Miklavž TBS Team24 - Futsal klub Kebelj 4:5  (2:2) 
17/18  3.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 13.10.2017, ob 20.00  Futsal klub Kebelj - KMN Miklavž TBS Team24 1:3  (0:1) 

9. krog
ŠD Extrem 1 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Kebelj 4 : 7 KMN Miklavž TBS team24
KMN Meteorplast 5 : 4 Dlan Logatec
MNK Kix Ajdovščina 3 : 3 Mlinše

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA