1. krog |  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi |  21.09.2019 ob 18.30

Mlinše

7 : 0

Dlan Logatec

Sodniki: Petek Jernej , Milošič Iztok
Delegat: Grošić Irfet
Št. gledalcev: 90

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mlinše
N
Mlinše 6 : 6 ŠD Extrem
N
MNK Kix Ajdovščina 3 : 3 Mlinše
Z
Dlan Logatec 5 : 6 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 4 : 2 Mlinše
Z
Mlinše 7 : 3 KMN Miklavž TBS team24
Dlan Logatec
P
Dlan Logatec 1 : 7 MNK Kix Ajdovščina
P
KMN Meteorplast 5 : 4 Dlan Logatec
P
Dlan Logatec 5 : 6 Mlinše
P
Futsal klub Kebelj 7 : 3 Dlan Logatec
P
Dlan Logatec 3 : 4 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 8 7 0 1 44
MŠKD Dlan na dlan 8 1 0 7 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 4 0 0 29
MŠKD Dlan na dlan 4 0 0 4 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 3 0 1 15
MŠKD Dlan na dlan 4 1 0 3 14



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 16.11.2019, ob 20.00  Dlan Logatec - Mlinše 5:6  (1:2) 
19/20  1.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 21.09.2019, ob 18.30  ŠD Mlinše - Dlan Logatec 7:0  (4:0) 
18/19  17.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 23.02.2019, ob 20.00  ŠD Mlinše - Dlan Logatec 10:5  (5:1) 
18/19  8.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 24.11.2018, ob 20.00  Dlan Logatec - ŠD Mlinše 5:1  (1:0) 
17/18  13.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 27.01.2018, ob 20.00  Dlan Logatec - Mlinše 3:4  (1:2) 
17/18  4.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 21.10.2017, ob 20.00  Mlinše - Dlan Logatec 4:2  (1:0) 
16/17  16.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 25.02.2017, ob 18.00  ŠD Mlinše - Dlan Logatec 8:2  (5:0) 
16/17  7.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 19.11.2016, ob 20.00  Dlan Logatec - ŠD Mlinše 1:4  (1:2) 

1. krog
ŠD Extrem 2 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Futsal klub Kebelj 7 : 1 KMN Meteorplast
Mlinše 7 : 0 Dlan Logatec
MNK Kix Ajdovščina 5 : 6 Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 10 27
2 Mlinše 10 23
3 KMN Miklavž TBS team24 9 19
4 MNK Kix Ajdovščina 10 13
5 KMN Meteorplast 9 13
6 ŠD Extrem 10 10
7 Futsal klub Kebelj 10 5
8 Dlan Logatec 10 1

STRELCI
1. Gal Škulj 21
2. Nik Smrkolj 12
3. Luka Kolar Robnik 9
Matjaž Trkman 9
Janez Močnik Guna 9
6. Kevin Strnad 8
Matic Ratej 8
Bojan Klemenčič 8
Alen Blatnik 8
Tim Lipovšek 8
Patrick Kolar Robnik 8
12. Blaž Gorinšek 7
Blaž Juvan 7
Ismar Dedić 7
15. Matej Koren 6
Marko Golob 6
Anej Batistič 6
Jure Berzelak 6
Matjaž Švajncer 6
20. Matej Kirbiš 5

DELI NA