17. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  14.05.2024 ob 19.00

ŽNK Olimpija Ljubljana

0 : 0

Krim


Sodniki: Hlebec Tajda (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Čolič Ivo (2. pomoč)
Delegat: Dasović Dragan
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Mura Nona
Z
ŽNK Radlje 1 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
N
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 0 Krim
P
Primorje Gaia Naturelle 3 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
P
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 5 ŽNK Cerklje Ambrož team
Krim
P
Krim 0 : 2 ŽNK Cerklje Ambrož team
Z
ŽNK Radomlje Medex 1 : 2 Krim
N
Krim 1 : 1 ŽNK Mura Nona
N
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 0 Krim
N
Krim 1 : 1 ŽNK Radlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 15 6 2 7 29
Krim RollJet 15 7 2 6 56
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 2 2 3 13
Krim RollJet 7 3 2 2 29
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 8 4 0 4 16
Krim RollJet 8 4 0 4 27



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 14.05.2024, ob 19.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim 0:0  (0:0) 
23/24  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.10.2023, ob 10.00  Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:2  (0:0) 
22/23  11.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.03.2023, ob 11.00  Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:4  (0:3) 
22/23  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim RollJet 5:0  (2:0) 
21/22  21.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 27.05.2022, ob 18.00  ŽNK Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:3  (0:2) 
21/22  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 30.10.2021, ob 11.00  ŽNK Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:7  (0:6) 
21/22  1.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim RollJet 6:3  (3:0) 
20/21  12.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 21.05.2021, ob 16.00  ŽNK Olimpija T.B. - Krim RollJet 0:13  (0:5) 
20/21  5.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 05.09.2020, ob 16.00  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Olimpija Ljubljana 12:0  (4:0) 
19/20  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 13.11.2019, ob 14.30  ŽNK Olimpija T.B. - Krim RollJet 2:2  (0:2) 
19/20  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 24.08.2019, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:0  (0:0) 
18/19  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 18.05.2019, ob 12.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 27.10.2018, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim RollJet 0:2  (0:0) 
17/18  16.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.05.2018, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 7:0  (4:0) 
17/18  7.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 14.10.2017, ob 16.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim RollJet 0:9  (0:5) 

17. krog
ŽNK Aluminij 2 : 0 DNK Trbovlje
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 1 Mons Claudius
ŽNK Mura Nona 3 : 1 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Radomlje Medex 0 : 0 ŽNK Cerklje Ambrož team
Novogradnje MB Tabor 3 : 3 ŽNK Gažon
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 0 Krim

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Lana Lesjak 18
Jerca Plevel 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Ula  Osolnik 13
Naida Hadžić 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Nella Gjergjek 11
Anja Lukežič 11
16. Hana Serec 10
17. Ana Makovec 9
Neža Kržič 9
Kaja Prelovšek 9
Maša Šegatin 9

DELI NA