Sodniki: | Janković Vanja (glavni sodnik), Florjančič Karin (1. pomoč), Grujić Kristina (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 60 |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 4 : 0 | ŽNK Krim |
Z |
ŽNK Gažon | 2 : 6 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 0 : 5 | ŽNK Radomlje |
P |
Primorje Ajdovščina | 4 : 1 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 3 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 3 : 0 | Primorje Ajdovščina |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 0 : 11 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Cerklje | 0 : 5 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Radomlje | 14 : 0 | ŽNK Krim |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 14 | 2 | 0 | 12 | 10 | ||
ŽNK Radomlje | 14 | 12 | 0 | 2 | 71 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | ||
ŽNK Radomlje | 8 | 6 | 0 | 2 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | ||
ŽNK Radomlje | 6 | 6 | 0 | 0 | 45 |
23/24 | 8.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 28.10.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje Ambrož team | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 11.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 25.03.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 1:5 | (1:2) |
22/23 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 18.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 6:0 | (1:0) |
21/22 | 18.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 07.05.2022, ob 17.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:5 | (0:4) |
21/22 | 11.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 12.03.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:6 | (0:1) |
21/22 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.09.2021, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 8:1 | (3:1) |
20/21 | 9.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 04.05.2021, ob 17.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (1:0) |
20/21 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 19.08.2020, ob 19.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 12:1 | (2:0) |
19/20 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 04.11.2019, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 8:1 | (5:0) |
19/20 | 2.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 09.10.2019, ob 15.30 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:7 | (0:2) |
18/19 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 11.05.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 20.10.2018, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 10.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 18.11.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 02.09.2017, ob 16.30 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 9:0 | (5:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | ŽNK Gažon |
ŽNK Krim | 0 : 4 | Primorje Ajdovščina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Radomlje | 19 | 57 | |
2 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 19 | 41 | |
3 | Primorje Ajdovščina | 19 | 39 | |
4 | ŽNK Cerklje | 19 | 27 | |
5 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 19 | 26 | |
6 | ŽNK Krim | 19 | 5 | |
7 | ŽNK Gažon | 19 | 2 | |
8 | ŽNK Rogatec Šentjur | 7 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lea Dolinar | 32 |
2. | Nikki Kobal | 26 |
3. | Noelle Vilčnik | 24 |
4. | Stela Babič | 21 |
5. | Katjuša Kern | 20 |
6. | Naja Poje Mihelič | 18 |
7. | Zala Omerza | 16 |
8. | Špela Gerbec | 15 |
Varja Špiler | 15 | |
Hana Serec | 15 | |
11. | Nami Tanjić | 11 |
12. | Sara Medić | 9 |
Jona Javorič | 9 | |
14. | Živa Rakovec | 8 |
Alicija Brinovec | 8 | |
Neža Trost | 8 | |
Melissa Lakovič | 8 | |
18. | Sara Ljubič | 7 |
19. | Julija Poplašen | 6 |
Tija Šoštarič Karič | 6 |