12. krog |  Maribor, Športni park Tabor Maribor |  22.05.2021 ob 15.00

ŽNK MB Tabor

0 : 16

Primorje Ajdovščina


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Filipič Rene (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Pišek Slavko
Št. gledalcev: 2

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK MB Tabor
P
ŽNK MB Tabor 0 : 15 ŽNK Radomlje
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 26 : 0 ŽNK MB Tabor
P
ŽNK MB Tabor 0 : 16 Primorje Ajdovščina
P
ŽNK Krim RollJet 27 : 0 ŽNK MB Tabor
P
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Cerklje
Primorje Ajdovščina
P
ŽNK Cerklje 4 : 0 Primorje Ajdovščina
N
Primorje Ajdovščina 1 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
Z
ŽNK MB Tabor 0 : 16 Primorje Ajdovščina
P
Primorje Ajdovščina 1 : 4 ŽNK Radomlje
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 2 Primorje Ajdovščina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 6 4 0 2 20
Primorje 6 2 0 4 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 3 2 0 1 16
Primorje 3 1 0 2 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 3 2 0 1 4
Primorje 3 1 0 2 5



Vse medsebojne tekme

20/21  12.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.05.2021, ob 15.00  ŽNK MB Tabor - Primorje Ajdovščina 0:16  (0:9) 
20/21  5.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.09.2020, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK MB Tabor 5:0  (3:0) 
19/20  9.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.11.2019, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK MB Tabor 0:1  (0:0) 
19/20  2.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 24.08.2019, ob 11.00  ŽNK MB Tabor - Primorje Ajdovščina 5:0  (2:0) 
18/19  15.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 06.04.2019, ob 13.00  ŽNK Maribor - Primorje Ajdovščina 11:0  (4:0) 
18/19  6.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.10.2018, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Maribor 0:3  (0:1) 

12. krog
ŽNK Olimpija T.B. 0 : 13 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Bolkop Ptuj 2 : 2 ŽNK Cerklje
ŽNK MB Tabor 0 : 16 Primorje Ajdovščina
ŽNK Radomlje 3 : 1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 14 42
2 ŽNK Radomlje 14 30
3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 14 30
4 Primorje Ajdovščina 14 20
5 ŽNK Cerklje 14 19
6 ŽNK Olimpija T.B. 14 12
7 ŽNK Bolkop Ptuj 14 11
8 ŽNK MB Tabor 14 0

STRELCI
1. Korina Lara Janež 32
2. Noelle Vilčnik 24
3. Maša Osojnik 22
4. Zara Kramžar 18
Anja Eferl 18
6. Nika Brumen 17
7. Varja Špiler 14
8. Tajda Hlebec 11
9. Živa Rakovec 9
Gaja Bizjak 9
11. Katjuša Kern 8
Margit Kosirnik 8
Lara Ferjančič 8
14. Zala Pia Štefanič 7
Laura Šenk 7
Naja Poje Mihelič 7
17. Hana Serec 6
Lea Dolinar 6
Ines Rozman 6
Tinkara Testen 6

DELI NA