7. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  26.09.2020 ob 11.00

Primorje Ajdovščina

3 : 0

ŽNK Cerklje


Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Krapež Andraž (1. pomoč), Leban Patrik (2. pomoč)
Delegat: Prelc Rok
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje Ajdovščina
P
ŽNK Cerklje 4 : 0 Primorje Ajdovščina
N
Primorje Ajdovščina 1 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
Z
ŽNK MB Tabor 0 : 16 Primorje Ajdovščina
P
Primorje Ajdovščina 1 : 4 ŽNK Radomlje
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 2 Primorje Ajdovščina
ŽNK Cerklje
Z
ŽNK Cerklje 4 : 0 Primorje Ajdovščina
P
ŽNK Krim RollJet 13 : 1 ŽNK Cerklje
N
ŽNK Bolkop Ptuj 2 : 2 ŽNK Cerklje
Z
ŽNK Cerklje 4 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
Z
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Cerklje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 8 6 0 2 22
ŽNK Cerklje 8 2 0 6 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 4 0 0 12
ŽNK Cerklje 4 0 0 4 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 2 0 2 10
ŽNK Cerklje 4 2 0 2 10



Vse medsebojne tekme

20/21  14.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 04.06.2021, ob 18.30  ŽNK Cerklje - Primorje Ajdovščina 4:0  (2:0) 
20/21  7.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Cerklje 3:0  (3:0) 
19/20  12.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 23.11.2019, ob 11.00  ŽNK Cerklje - Primorje Ajdovščina 1:3  (0:2) 
19/20  5.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Cerklje 4:0  (1:0) 
18/19  13.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 17.04.2019, ob 17.00  ŽNK Cerklje - Primorje Ajdovščina 1:4  (0:0) 
18/19  4.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 13.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Cerklje 1:0  (1:0) 
17/18  17.krog  Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.06.2018, ob 11.00  ŽNK Cerklje - Primorje 4:3  (3:1) 
17/18  8.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 04.11.2017, ob 11.00  Primorje - ŽNK Cerklje 4:0  (2:0) 

7. krog
ŽNK Krim RollJet 6 : 1 ŽNK Bolkop Ptuj
Primorje Ajdovščina 3 : 0 ŽNK Cerklje
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 6 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
ŽNK Radomlje 6 : 0 ŽNK MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 14 42
2 ŽNK Radomlje 14 30
3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 14 30
4 Primorje Ajdovščina 14 20
5 ŽNK Cerklje 14 19
6 ŽNK Olimpija T.B. 14 12
7 ŽNK Bolkop Ptuj 14 11
8 ŽNK MB Tabor 14 0

STRELCI
1. Korina Lara Janež 32
2. Noelle Vilčnik 24
3. Maša Osojnik 22
4. Zara Kramžar 18
Anja Eferl 18
6. Nika Brumen 17
7. Varja Špiler 14
8. Tajda Hlebec 11
9. Živa Rakovec 9
Gaja Bizjak 9
11. Katjuša Kern 8
Margit Kosirnik 8
Lara Ferjančič 8
14. Zala Pia Štefanič 7
Laura Šenk 7
Naja Poje Mihelič 7
17. Hana Serec 6
Lea Dolinar 6
Ines Rozman 6
Tinkara Testen 6

DELI NA