13. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  08.03.2020 ob 14.30

ŽNK Bar Ranca Ptuj

1 : 2

ŽNK Krim RollJet

Sodniki: Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Milošič Iztok (1. pomoč), Teran Jernej (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Bar Ranca Ptuj
P
ŽNK Bar Ranca Ptuj 1 : 2 ŽNK Krim RollJet
P
ŽNK MB Tabor 2 : 1 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Z
ŽNK Bar Ranca Ptuj 5 : 0 ŽNK Cerklje
P
ŽNK Bar Ranca Ptuj 2 : 3 ŽNK Radomlje
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 7 : 3 ŽNK Bar Ranca Ptuj
ŽNK Krim RollJet
Z
ŽNK Bar Ranca Ptuj 1 : 2 ŽNK Krim RollJet
P
ŽNK Krim RollJet 0 : 1 ŽNK Radomlje
N
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 1 ŽNK Krim RollJet
Z
ŽNK Krim RollJet 2 : 1 Primorje Ajdovščina
N
ŽNK Olimpija T.B. 2 : 2 ŽNK Krim RollJet


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MSM International Organisation 12 2 1 9 10
Krim RollJet 12 9 1 2 30
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MSM International Organisation 6 1 0 5 5
Krim RollJet 6 5 0 1 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MSM International Organisation 6 1 1 4 5
Krim RollJet 6 4 1 1 18



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 08.03.2020, ob 14.30  ŽNK Bar Ranca Ptuj - ŽNK Krim RollJet 1:2  (1:1) 
19/20  6.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 28.09.2019, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK MSM Ptuj 5:0  (2:0) 
18/19  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 12.30  ŽNK Bar Ranca Ptuj - ŽNK Krim Rolljet 0:2  (0:1) 
18/19  6.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 20.10.2018, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - MSM Ptuj 5:0  (2:0) 
17/18  18.krog  Mirna, Športni park Mirna, 09.06.2018, ob 17.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Bar Ranca Ptuj 5:1  (3:0) 
17/18  9.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 13.00  ŽNK Bar Ranca Ptuj - ŽNK Krim Rolljet 0:3  (0:2) 
16/17  10.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj - umetna trava, 19.11.2016, ob 11.00  ŽNK MSM Ptuj - ŽNK Krim 1:2  (1:0) 
16/17  1.krog  Krim, 26.08.2016, ob 17.00  ŽNK Krim - ŽNK MSM Ptuj 1:3  (1:2) 
15/16  12.krog  Ljubljana, ŠC JAMA, 12.03.2016, ob 12.00  - 2:1  (1:1) 
15/16  1.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 22.08.2015, ob 17.00  - 3:1  (1:0) 
13/14  12.krog  Ljubljana, Krim, 19.04.2014, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  3.krog  Leskovec, Nk Leskovec, 06.09.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 

13. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 3 Primorje Ajdovščina
ŽNK MB Tabor 4 : 0 ŽNK Cerklje
ŽNK Bar Ranca Ptuj 1 : 2 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Radomlje 1 : 0 ŽNK Olimpija T.B.

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 13 32
2 ŽNK MB Tabor 13 29
3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 28
4 ŽNK Radomlje 13 27
5 ŽNK Bar Ranca Ptuj 13 15
6 ŽNK Olimpija T.B. 13 9
7 Primorje Ajdovščina 13 7
8 ŽNK Cerklje 13 1

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Noelle Vilčnik 15
Korina Lara Janež 15
4. Anja Eferl 14
5. Nina Mele 12
6. Nika Krajnc 10
7. Hana Feratović 8
Lea Dolinar 8
9. Živa Rakovec 7
Ema Erman 7
Patrija Steklačič 7
Nuša Štumberger 7
13. Aneja Lorbek 6
Selma Šabotić 6
15. Gaja Bizjak 5
Lara Ferjančič 5
17. Katjuša Kern 4
Daša Dolenšek 4
Daša Krajnc 4
Patricija Ham 4

DELI NA