Sodniki: | Pejić Miroslav (glavni sodnik), Vodnjov Jakob (1. pomoč), Beširevič Elvin (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 46 |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 2 | Primorje Ajdovščina |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
P |
ŽNK Maribor | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 11 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
ŽNK Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Maribor | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Maribor | 11 : 0 | Primorje Ajdovščina |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 0 : 3 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Maribor | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 | 4 | 0 | 5 | 26 | ||
NK MB Tabor | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 | ||
NK MB Tabor | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | ||
NK MB Tabor | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 |
23/24 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 04.11.2023, ob 11.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | NK MB Tabor | 2:4 | (2:1) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.04.2023, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | NK MB Tabor | 6:1 | (3:1) |
22/23 | 3.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 17.09.2022, ob 11.00 | MB Tabor | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:4 | (0:2) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Olimpija T.B. | - | NK MB Tabor | 10:0 | (3:0) |
20/21 | 2.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 30.09.2020, ob 16.30 | ŽNK MB Tabor | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:3) |
19/20 | 8.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 26.10.2019, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje, 05.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Olimpija T.B. | - | NK MB Tabor | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 20.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 15.09.2018, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | NK MB Tabor | 1:2 | (0:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 3 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Trebnje Brežice | 0 : 10 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | ŽNK Maribor |
Primorje Ajdovščina | 1 : 0 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Maribor | 15 | 45 | |
2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 15 | 35 | |
3 | ŽNK Krim Rolljet | 15 | 31 | |
4 | ŽNK Radomlje | 15 | 25 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 15 | 17 | |
6 | ŽNK Cerklje | 15 | 15 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 15 | 13 | |
8 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 7 | |
9 | Trebnje Brežice | 8 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 29 |
2. | Noelle Vilčnik | 26 |
3. | Kim Juršnik | 23 |
4. | Albina Čizmazija | 19 |
5. | Mirjam Kastelec | 12 |
Gaja Bizjak | 12 | |
7. | Hana Feratović | 10 |
Manca Suhoveršnik | 10 | |
Selma Šabotić | 10 | |
10. | Patricija Ham | 9 |
Anja Eferl | 9 | |
Taja Lončarič | 9 | |
13. | Tajda Tušek | 8 |
14. | Nika Trdan | 7 |
15. | Ema Horvat | 6 |
Anita Kovačič | 6 | |
Karin Florjančič | 6 | |
Korina Lara Janež | 6 | |
Špela Ručman | 6 | |
20. | Iva Kocijan | 5 |