Sodniki: | Stjepanović Aleksandar (glavni sodnik), Grbić Radovan (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Zebec Srečko |
Št. gledalcev: | 120 |
Jadran Železničar | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Železničar | 0 : 6 | NOGA Triglav |
P |
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Jadran Železničar | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Jadran Dekani | 0 : 1 | Jadran Železničar |
Z |
Jadran Železničar | 2 : 0 | Interblock |
Primorje-Vipava | |||
---|---|---|---|
Z |
Šobec Lesce | 0 : 1 | Primorje-Vipava |
Z |
Primorje-Vipava | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 2 : 1 | Primorje-Vipava |
P |
Primorje-Vipava | 0 : 4 | Bravo Publikum |
N |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 0 | Primorje-Vipava |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Železničar Divača | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | ||
Primorje | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Železničar Divača | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
Primorje | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Železničar Divača | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||
Primorje | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 |
21/22 | 17.krog | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 27.04.2022, ob 17.00 | Jadran Železničar | - | Primorje | 0:3 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.03.2022, ob 11.00 | Primorje | - | Železničar Divača | 2:1 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 10.10.2020, ob 16.00 | Primorje | - | Železničar Divača | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 14.krog | Ajdovščina, Igrišče z UT, 12.11.2016, ob 11.00 | Primorje-Vipava | - | Železničar Divača | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 1.krog | NK Jadran Hrpelje, 20.08.2016, ob 17.30 | Jadran Železničar | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 4 | Bravo Publikum |
Šobec Lesce | 1 : 3 | Gostilna Kogoj Bilje |
Jadran Dekani | 1 : 1 | Gorica |
Interblock | 4 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Jadran Železničar | 0 : 0 | Primorje-Vipava |
Domžale | 0 : 0 | Koper |
Krka | 1 : 3 | NOGA Triglav |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 66 | |
2 | Interblock | 26 | 62 | |
3 | NOGA Triglav | 26 | 59 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Koper | 26 | 49 | |
6 | Bravo Publikum | 26 | 42 | |
7 | Gorica | 26 | 29 | |
8 | Krka | 26 | 28 | |
9 | Jadran Dekani | 26 | 27 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 26 | |
11 | Brinje Grosuplje | 26 | 24 | |
12 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 24 | |
13 | Primorje-Vipava | 26 | 18 | |
14 | Šobec Lesce | 26 | 15 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Filip Nikola Ostojič | 31 |
2. | Deniel Hadžić | 26 |
3. | Martin Pečar | 22 |
4. | Vanja Panić | 18 |
5. | Urh Lampret | 17 |
6. | Thomas Breganti | 16 |
7. | Domen Ujčič | 12 |
Tristan Ciglar | 12 | |
Domen Žur | 12 | |
10. | Nejc Gradišar | 11 |
Marijo Mišić | 11 | |
12. | Luka Vuković | 10 |
13. | Jošt Pišek | 9 |
Darko Mitrović | 9 | |
Luka Vuk | 9 | |
Anže Medle | 9 | |
Edit Zyba | 9 | |
18. | Grega Rihtar | 8 |
Maj Jarkovič | 8 | |
Vanja Bordon | 8 |