Sodniki: | Jančigaj Jan (glavni sodnik), Strajnar Luka (1. pomoč), Urankar Simon (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 70 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
N |
Krka | 0 : 0 | Domžale |
Z |
Domžale | 1 : 0 | Slovan |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Bravo Generali |
N |
Koper | 0 : 0 | Domžale |
Slovan | |||
---|---|---|---|
Z |
Slovan | 2 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Domžale | 1 : 0 | Slovan |
P |
Krka | 2 : 0 | Slovan |
N |
Slovan | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Bravo Generali | 3 : 1 | Slovan |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 21 | 11 | 3 | 7 | 50 | ||
ND Slovan | 21 | 7 | 3 | 11 | 27 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 12 | 7 | 2 | 3 | 27 | ||
ND Slovan | 12 | 3 | 2 | 7 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Domžale | 9 | 4 | 1 | 4 | 23 | ||
ND Slovan | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 |
22/23 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 07.04.2023, ob 19.15 | Domžale | - | ND Slovan | 1:1 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 24.09.2022, ob 11.00 | Slovan | - | Domžale | 0:10 | (0:4) |
21/22 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 14.05.2022, ob 11.00 | Domžale | - | ND Slovan | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 10.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 30.10.2021, ob 11.00 | Domžale | - | ND Slovan | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 10.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 11.00 | Domžale | - | ND Slovan | 7:0 | (5:0) |
09/10 | 23.krog | Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 18.04.2010, ob 16.00 | - | Domžale | 2:2 | (1:0) | |
09/10 | 8.krog | Radomlje, Umetna trava, 26.09.2009, ob 11.00 | - | ND Slovan | 4:0 | (0:0) | |
08/09 | 28.krog | Radomlje, Umetna trava, 17.05.2009, ob 14.00 | - | ND Slovan | 4:1 | (0:1) | |
08/09 | 13.krog | Ljubljana, Š.P. KODEDLJEVO, 04.11.2008, ob 14.30 | - | Domžale | 1:4 | (0:2) | |
07/08 | 20.krog | Ljubljana, Š.P.KODELJEVO, 19.04.2008, ob 11.00 | - | Domžale | 2:3 | (2:0) | |
07/08 | 7.krog | Na igrišču v Radomljah, Na igrišču v Radomljah, 23.09.2007, ob 11.00 | - | ND Slovan | 3:0 | (1:0) | |
06/07 | 21.krog | Domžale, Na igrišču v Radomljah, 22.04.2007, ob 10.00 | - | ND Slovan | 3:1 | (1:0) | |
06/07 | 8.krog | Ljubljana-Kodeljevo, Ljubljana-Kodeljevo, 30.09.2006, ob 14.30 | - | Domžale | 1:3 | (1:2) | |
05/06 | 19.krog | Ljubljana - Kodeljevo, 05.04.2006, ob 17.30 | - | Domžale | 2:1 | (1:1) | |
05/06 | 6.krog | Igrišče na Viru pri Domžalah, 17.09.2005, ob 16.30 | - | ND Slovan | 0:2 | (0:1) | |
04/05 | 24.krog | Igrišče na Viru pri Domžalah, 21.05.2005, ob 11.00 | - | ND Slovan | 1:1 | (0:1) | |
04/05 | 11.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 24.10.2004, ob 12.00 | - | Domžale | 1:0 | (0:0) | |
03/04 | 23.krog | Domžale, 16.05.2004, ob 14.00 | - | ND Slovan | 1:3 | (0:1) | |
03/04 | 10.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 12.10.2003, ob 15.30 | - | Domžale | 4:0 | (1:0) | |
02/03 | 17.krog | Na igrišču NK Vir pri Domžalah, 23.03.2003, ob 12.00 | - | ND Slovan | 2:1 | (1:0) | |
02/03 | 4.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 31.08.2002, ob 10.00 | - | Domžale | 3:0 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 0 : 1 | Slovan |
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Jadran Dekani |
Brinje Grosuplje | 8 : 0 | SIJ Acroni Jesenice |
Koper | 3 : 0 | Primorje |
Getris Šenčur | 0 : 1 | Bravo Generali |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Bilje |
Jadran Železničar | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Bravo Generali | 21 | 47 | |
2 | Koper | 21 | 45 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 21 | 44 | |
4 | Domžale | 21 | 40 | |
5 | Triglav Kranj | 21 | 37 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 21 | 29 | |
7 | Slovan | 21 | 28 | |
8 | Krka | 21 | 23 | |
9 | Bilje | 20 | 29 | |
10 | Brinje Grosuplje | 20 | 25 | |
11 | Primorje | 20 | 23 | |
12 | Getris Šenčur | 20 | 23 | |
13 | Jadran Dekani | 20 | 20 | |
14 | Jadran Železničar | 20 | 12 | |
15 | SIJ Acroni Jesenice | 20 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kenan Kurtović | 19 |
2. | Matej Tadič | 18 |
3. | Jakob Raspet | 14 |
Maj Blažič | 14 | |
Šan Liao Novak | 14 | |
6. | Haris Beganović | 13 |
7. | Tilen Tomac | 12 |
Maksim Vid Beljkaš | 12 | |
9. | Naj Lulić | 10 |
Žiga Pečjak | 10 | |
Flavio Junčaj | 10 | |
12. | Jaša Kraševec | 9 |
Bine Valič | 9 | |
14. | Jan Nikolić | 8 |
Mateo Aćimović | 8 | |
Anže Lisjak | 8 | |
17. | Kobi Bajc | 7 |
Tian Matijevič Bezjak | 7 | |
Lovro Gal Janc | 7 | |
Daut Aličehajić | 7 |