Sodniki: | Božič Lara (glavni sodnik), Kozjek Marko (1. pomoč), Angelovska Maja (2. pomoč) |
Delegat: | Rozina Grega |
Št. gledalcev: | 1 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
Z |
Slovan | 2 : 5 | Brinje Grosuplje |
N |
Brinje Grosuplje | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Bravo |
P |
Domžale | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 3 | Domžale |
Z |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Gorica |
Z |
Gorica | 3 : 0 | Jadran Dekani |
P |
Sij Acroni Jesenice | 1 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 | ||
Gorica | 11 | 4 | 1 | 6 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | ||
Gorica | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | ||
Gorica | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 |
20/21 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 10.11.2019, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 28.08.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 5:0 | (2:0) |
18/19 | 26.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 04.11.2018, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:5 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 25.03.2018, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 5.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 02.09.2017, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 1:3 | (1:1) |
16/17 | 22.krog | Športni park Nova Gorica, umetna trava, 29.04.2017, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (3:0) |
16/17 | 9.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 02.10.2016, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 2:2 | (0:0) |
11/12 | 21.krog | Grosuplje, Grosuplje, 07.04.2012, ob 17.30 | - | Gorica | 0:2 | (0:1) | |
11/12 | 6.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 11.09.2011, ob 17.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 5:1 | (4:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
Sij Acroni Jesenice | 1 : 4 | Tinex Šenčur |
Jadran Dekani | 0 : 5 | Olimpija Ljubljana |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
Domžale | : | Primorje |
Jadran Železničar | 1 : 6 | Triglav Kranj |
Koper | 5 : 2 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | : | Slovan |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 10 | 30 | |
2 | Koper | 12 | 29 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 11 | 26 | |
4 | Brinje Grosuplje | 11 | 25 | |
5 | Bravo | 11 | 20 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 10 | 19 | |
7 | Tinex Šenčur | 11 | 17 | |
8 | Gorica | 11 | 16 | |
9 | Triglav Kranj | 11 | 16 | |
10 | Slovan | 10 | 8 | |
11 | Jadran Železničar | 11 | 7 | |
12 | Primorje | 10 | 7 | |
13 | Jadran Dekani | 12 | 6 | |
14 | Krka | 11 | 5 | |
15 | Sij Acroni Jesenice | 12 | 3 | |
16 | Ilirska Bistrica | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Mlakar | 24 |
2. | Marcel Petrov | 19 |
3. | Mark Šerbec | 13 |
4. | Jakob Raspet | 10 |
5. | Luka Dovžan Karahodžić | 8 |
David Pejičić | 8 | |
7. | Tomaž Novak | 7 |
Hanis Kadunić | 7 | |
Žiga Pečjak | 7 | |
Luka Tunanović | 7 | |
Matjaž Veber | 7 | |
12. | Jaša Kožman | 6 |
Denis Hamulić | 6 | |
Taj Rožič Šuligoj | 6 | |
Luka Čižmek | 6 | |
Sean Subašić | 6 | |
17. | Kenan Kurtović | 5 |
Luka Perković | 5 | |
Luka Žavbi | 5 | |
Damjan Pauković | 5 |