12. krog |  Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice |  17.10.2020 ob 11.00

Sij Acroni Jesenice

1 : 4

Tinex Šenčur


Sodniki: Pahulje Erazem (glavni sodnik), Dobnikar Tilen (1. pomoč), Buzadžija Bojan (2. pomoč)
Delegat: Stenovec Darko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Sij Acroni Jesenice
P
Sij Acroni Jesenice 1 : 4 Tinex Šenčur
P
Olimpija Ljubljana 9 : 0 Sij Acroni Jesenice
P
Sij Acroni Jesenice 0 : 2 Triglav Kranj
P
Primorje 2 : 0 Sij Acroni Jesenice
Z
Sij Acroni Jesenice 1 : 0 Gorica
Tinex Šenčur
Z
Sij Acroni Jesenice 1 : 4 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Koper
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Krka
P
Bravo 3 : 1 Tinex Šenčur
P
Olimpija Ljubljana 4 : 0 Tinex Šenčur


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jesenice 1 0 0 1 1
ŠD Šenčur 1 1 0 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jesenice 1 0 0 1 1
ŠD Šenčur 1 1 0 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jesenice 0 0 0 0 0
ŠD Šenčur 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

20/21  12.krog  Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice, 17.10.2020, ob 11.00  Sij Acroni Jesenice - Tinex Šenčur 1:4  (1:2) 

12. krog
Sij Acroni Jesenice 1 : 4 Tinex Šenčur
Jadran Dekani 0 : 5 Olimpija Ljubljana
Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
Domžale  :  Primorje
Jadran Železničar 1 : 6 Triglav Kranj
Koper 5 : 2 Krka
Ilirija Extra-Lux  :  Slovan

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0

STRELCI
1. Luka Mlakar 24
2. Marcel Petrov 19
3. Mark Šerbec 13
4. Jakob Raspet 10
5. Luka Dovžan Karahodžić 8
David Pejičić 8
7. Tomaž Novak 7
Hanis Kadunić 7
Žiga Pečjak 7
Luka Tunanović 7
Matjaž Veber 7
12. Jaša Kožman 6
Denis Hamulić 6
Taj Rožič Šuligoj 6
Luka Čižmek 6
Sean Subašić 6
17. Kenan Kurtović 5
Luka Perković 5
Luka Žavbi 5
Damjan Pauković 5

DELI NA