10. krog |  Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice |  03.10.2020 ob 11.00

Sij Acroni Jesenice

0 : 2

Triglav Kranj


Sodniki: Gregorc Jan (glavni sodnik), Žumer Matic (1. pomoč), Florjančič Karin (2. pomoč)
Delegat: Kužnik Iztok
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Sij Acroni Jesenice
P
Sij Acroni Jesenice 1 : 4 Tinex Šenčur
P
Olimpija Ljubljana 9 : 0 Sij Acroni Jesenice
P
Sij Acroni Jesenice 0 : 2 Triglav Kranj
P
Primorje 2 : 0 Sij Acroni Jesenice
Z
Sij Acroni Jesenice 1 : 0 Gorica
Triglav Kranj
Z
Jadran Železničar 1 : 6 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Jadran Dekani
Z
Sij Acroni Jesenice 0 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 2 : 3 Koper
Z
Triglav Kranj 6 : 3 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jesenice 6 1 0 5 7
Triglav Kranj 6 5 0 1 30
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jesenice 4 1 0 3 5
Triglav Kranj 4 3 0 1 15
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Jesenice 2 0 0 2 2
Triglav Kranj 2 2 0 0 15



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice, 03.10.2020, ob 11.00  Sij Acroni Jesenice - Triglav Kranj 0:2  (0:2) 
19/20  13.krog  Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice, 02.11.2019, ob 11.00  Sij Acroni Jesenice - Triglav Kranj 5:2  (3:1) 
14/15  25.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 23.05.2015, ob 11.00  - 7:2  (4:2) 
14/15  12.krog  Jesenice, Podmežakla, 25.10.2014, ob 11.00  - 0:9  (0:4) 
13/14  29.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 31.05.2014, ob 11.00  - 8:0  (2:0) 
13/14  14.krog  Jesenice, Podmežakla, 26.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 

10. krog
Domžale 7 : 0 Slovan
Jadran Dekani 0 : 0 Primorje
Sij Acroni Jesenice 0 : 2 Triglav Kranj
Bravo 1 : 0 Krka
Koper 5 : 2 Olimpija Ljubljana
Jadran Železničar 0 : 2 Gorica
Brinje Grosuplje 0 : 0 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0

STRELCI
1. Luka Mlakar 24
2. Marcel Petrov 19
3. Mark Šerbec 13
4. Jakob Raspet 10
5. Luka Dovžan Karahodžić 8
David Pejičić 8
7. Tomaž Novak 7
Hanis Kadunić 7
Žiga Pečjak 7
Luka Tunanović 7
Matjaž Veber 7
12. Jaša Kožman 6
Denis Hamulić 6
Taj Rožič Šuligoj 6
Luka Čižmek 6
Sean Subašić 6
17. Kenan Kurtović 5
Luka Perković 5
Luka Žavbi 5
Damjan Pauković 5

DELI NA